Öğretmen Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti

İzmir'in Dikili ilçesinde meydana gelen olayda, çatıdan düşen öğretmen Mustafa Okdemir'in hayatını kaybettiği öğrenildi.

Öğretmen Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti
06 Haziran 2019 - 13:46 - Güncelleme: 06 Haziran 2019 - 13:48

İzmir'in dikili ilçesinde bulunan Maki Sitesi'ndeki yazlığın banyosunda kilitli olduğu için mahsur kalan yeğenine kapı anahtarını vermek üzere çıktığı çatıdan düşen öğretmen Mustafa Okdemir (42) hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Mustafa Okdemir'in yeğenine anahtarı vermek için çatıya çıktığı ve tutunduğu mermerin kopması nedeniyle beton zemine çakıldığı öğrenildi. Yakınlarının olayı haber vermesi üzerine siteye gelen sağlık ekipleri, başından ağır şekilde yaralanan Mustafa Okdemir'in olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

Mustafa Okdemir'in Manisa'nın Soma ilçesindeki Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi'nde matematik öğretmeni olarak çalıştığı ve bayram tatili dolayısıyla ailesi ile birlikte İzmir'in dikili ilçesinde bulunan yazlığına geldiği öğrenildi.

Olayın kısa sürede duyulması üzerine Mustafa Okdemir'in Soma ve Kırkağaç’ta bulunan birçok arkadaşının Dikili'ye akın ettiği bildirildi. Mustafa Okdemir'in cenazesinin memleketi olan Balıkesir'de toprağa verileceği belirtildi.

Bu haber 2007 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort