erkek protez saçthemeforest temaları

Öğretmen Anne Hakkında Oğluna İşkenceden Tutuklama Kararı

Öğretmen anne hakkında oğlunu kaçırarak erkek arkadaşı ile birlikte işkence uyguladığı suçlamasıyla mahkeme tarafından tutuklama kararı verildi.

Öğretmen Anne Hakkında Oğluna İşkenceden Tutuklama Kararı
10 Ağustos 2019 - 15:44

Van'da öğretmen olarak görev yapan Ayla K.'nın Samsun'da babası ile birlikte yaşayan oğlu Ömer Yusuf A.'yı (7) Van'a kaçırarak erkek arkadaşı ile birlikte işkence yaptığı iddia edilmiş ve hakkında dava açılmıştı. Basında yer alan haberlerde öğretmen Ayla K.'nın birlikte yaşadığı erkek arkadaşı İnan K. ile beraber oğlunun elini matkapla delerek işkence yaptığı ve Van Gölü'ne attığı öne sürülmüştü.

Göl çevresindeki vatandaşların yardımı sayesinde kurtarılan ve babasına kavuşturulan 7 yaşındaki Ömer Yusuf A., yaşadıklarını babasını anlatmış ve baba Emrah A. da öğretmen Ayla K. hakkında şikâyette bulunarak dava açmıştı.

Van'da öğretmen olarak görev yaptığı öğrenilen Ayla K. ve erkek arkadaşı İnan K., polisler tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki sorgulama işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılan anne Ayla K. serbest bırakılırken, erkek arkadaşı İnan K. ise mahkeme tarafından tutuklandı. Bu duruşmanın ardından daha sonra elde edilen deliller nedeniyle tekrar sorgulanan öğretmen Ayla K. da tutuklanarak cezaevine sevk edildi.

Bu haber 1613 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort