Öğretmen 4 kez değişince veliler çıldırdı

İlkokul 2’nci sınıfta eğitim gören öğrencilerin, bir dönem içinde öğretmenleri 4’üncü kez değişince, veliler isyan etti. Öğrenci velilerinin okul müdürü ile tekrar görüşecekleri ve sorun çözülmez ise İl Milli Eğitim Müdürlüğüne başvuracakları öğrenildi

21 Mart 2017 - 20:05

Kocaeli İzmit’in en köklü okullarından biri olan  Ulugazi  İlköğretim  Okulunun 2-İ  sınıfında  eğitim gören öğrenciler,  1 dönem içersinde  değişik nedenler ile yapılan  4’üncü öğretmen değişimi nedeniyle mağdur oldu.

Ailele son öğretmenin değişmesi ve okul öğretmenleri ile müdürün   çare bulamaması nedeniyle, sınıfı   dağıtarak başka sınıflara verileceğini öğrenince  duruma isyan etti.

Soruşturmalar ve değişik nedenler  ile  sınıf öğretmenin 4’üncü kez değişmesine isyan eden veliler, çocuklarının eğitim alamadıklarını ve psikolojilerinin  bozulduğunu,  okul müdürünün sorunlarına çözüm bulamadığı gibi öğrencileri başka sınıflara dağıtacağını söylediğini ve bu nedenle daha büyük mağduriyet yaşanacağını ifade ederek, sorunlarının çözümü için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gideceklerini ifade ettiler. (demokratkocaeli)

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2 Yeni KHK geliyor !
2 Yeni KHK geliyor !
"Dikkat, Fetö'cülere Af Hazırlığı!"