Öğretmen 15 yaşındaki öğrencisi ile aşk yaşadı

Öğrencisi ile bir birlerine çıplak fotoğraflar yolladığı ve ilişkiye girdiği ortaya çıkan Katherine Harper isimli öğretmen çalıştığı okuldaki görevinden uzaklaştırıldı.

01 Nisan 2017 - 23:58 - Güncelleme: 02 Nisan 2017 - 00:24

15 yaşındaki öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdiği ve öğrencisi ile bir birlerine çıplak fotoğraflar yolladığı ortaya çıkan 27 yaşında Katherine Harper isimli tenis öğretmeni çalıştığı okuldaki görevinden uzaklaştırıldı.

HEM KENDİ EVİNDE HEM DE ÖĞRENCİNİN EVİNDE

Öğrencisiyle hem kendi evinde hem de öğrencisinin evinde ilişkiye girdiği ortaya çıkan öğretmen okul yönetimi tarafından polise ihbar edildi.

ÖNCE ALEM SONRA İLİŞKİ

27 yaşındaki öğretmen Katherina Herper, önce öğrencisiyle cinsel içerikli mesajlaştı daha sonra öğrencinin evinde ilişkiye girdi.

76 CİNSEL İÇERİKLİ MESAJ

Öğretmenin telefonuna el koyan polis telefonda yaklaşık 76 cinsel içerikli mesaj gördü. Maçlarda ayrıca amigoluk yapan öğretmen reşit olmayan öğrenci ile ilişkiye girme suçlaması ile okuldaki görevinden uzaklaştırıldı.

AĞLAYARAK İLİŞKİYİ KABUL ETTİ

Öğrencinin ise okul yöneticileri tarafından sorgulandığında ağlayarak öğretmeni ile ilişki yaşadığını kabul ettiği belirtildi. Öğretmen hakkındaki soruşturma devam ediyor.
kaynak  haberler

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Metin Uca'nın paylaştığı evde kalmış kızı evlendirme ritüeli
Metin Uca'nın paylaştığı evde kalmış kızı evlendirme...
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi