erkek protez saçthemeforest temaları

O Müdür Oro. Çocuğu kelimeli mesajı kim için gönderdi?

İl müdürünün şoke eden mesajı gündeme bomba gibi düştü. İl müdürü o. çocuğu yazdığı mesajı kime gönderdi?

O Müdür Oro. Çocuğu kelimeli mesajı kim için gönderdi?
30 Kasım 2017 - 11:00

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir Kantarın Topuzunu iyice kaçırdı.

Bartın İl Genelindeki okul müdürlerine ve idarecilere www.bartinnews.com İnternet sitemizin haberini ve sitemizin isminin yer aldığı fotoğrafı göndererek  Bu siteye girmeyin dediği Mailde Lavuk Or..pu Çocuğu ve hergele (Eşşek sıpa sürüsü)kelimeleri yer aldı.

Bartın Halkın Sesi Gazetesi Ve “ www.bartinnews.com ” internet sitesinde yayınlanan haberlerden rahatsız olduğu ve Okullara verilen yemekler ile ilgili Başlayan Taşımalı eğitim ile Devam eden haberlerimize son olarak 24 Kasım Öğretmenler günü programının davetiyelerinin basın mensuplarına dağıtılmamış olmasını eleştiren haberimizle devam etmişti. En son yayınladığımız 24 Kasım Öğretmenler günü Haberin de  “ Sayın İl Milli Eğitim Müdürüne seslenmek istiyorum. Gereksiz yere TV programlarını seyredin diye Okul Müdürlerine ve personele Mesaj atan bir Milli Eğitim TV Kanallarındaki dizilere gösterdiği önemi yerel basına ve Senede bir gün hatırlanan Öğretmenlerin gününe ne zaman gösterecek. Bu ilde Görev yapan 10 basın kuruluşunun telefonu ve mail adresi sizde yok ise O mail adreslerine programı atamıyorsanız Öğretmenlerin gününü kutlamayın kardeşim” sözlerimiz kendisini rahatsız etmiş ve tekrar Okul Müdürlerine İdarecilere gönderdiği Mail de Lavuk Or..pu Çocuğu ve hergele (Eşek sıpa sürüsü)kelimelerini kullanmış.
Haberi hazırlayan ve yazan ben olduğuma göre www.bartinnews.com internet sitesi eşimin üzerine olduğuna göre yapılan hakaretlerin tarafımıza yapıldığını aksi takdirde il Milli Eğitim Müdürünün  bu Mail de bahsi geçen O.Ç ,Lavuk ve hergele (Eşek sıpa sürüsü) olarak kimleri kast ettiğini açıklamasını istiyoruz. Ayrıca Bartın news (Bartın Haber) isimli internet sitemizin ismini emri altında görev yapan İdarecilere Okul Müdürlerine ve üçüncü şahıslara izlenmemesi talimatı vererek yaptığımız haberciliği engellemeye Çalışarak basına sansür uygulamaya çalışmaktadır.
Ayrıca Koskoca Bartın ilinde yaşayan ve ilk orta ve liselerde okuyan çocuklarımızın eğitimin başında bulunan bir kişinin Okul Müdürlerine Gönderdiği Mesajda Toplumun değer yargılarına Örf adetlerine Terbiye kurallarına aykırı Hakaret ve Küfür içeren kelimeler kullanarak üçüncü kişilere hakaret etmesi İl valimiz Sayın Nusret Dirim Tarafından nasıl değerlendirileceğini merakla bekliyoruz.
Sayın Müdür Bulunduğun makam gereği Yeri geldiğinde eleştireceğiz yeri geldiğinde öveceğiz internet sitesinde il milli eğitim müdürlüğü ile ilgili olumlu haberlerimizde mevcut. Ancak sizin eleştiriye tahammülünüz yok. Taşıma ihalesi Savcılıkta Yemek ihalesi geçtiğimiz yıllarda yine aynı sorun vardı. Kozcağızda eğitimin ilk başladığı gün kaza yapan okul servisi Kolonlanmış sahte plaka çıkıyor. Aynı şekilde 2016 yılında okul servis araçlarında bu yıl tespit edilenden daha fazla Kolonlanmış sahte plaka ile taşımacılık yapıldığı iddiaları var. Bir gazeteci olarak bunları araştırmak yazmak benim görevim. Bunu yazmayan gündeme getirmeyen gazeteci olmamız isteniyorsa yanlış kişi ile oynuyorsunuz.
Sayın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç bu konunun gereğini siz ve Sayın Valimiz Nusret Dirim yapmaz ise Konuyu bizzat Cumhur Başkanımıza kadar taşıyacağımdan şüpheniz olmasın hatta emin olabilirsiniz.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAŞAR DEMİR’İN İDARECİLERE GÖDERDİĞİ MAİL
“ Arkadaşlar TRT1’de diriliş ve abdülhamit dizilerinin başladığını hatırlatan paylaşımlarım oldu, Bu aile içi paylaşımımı dışarıya kötü amaçlı lavuklara taşıyanlar olduğunu gördüm, birazdan sizlerle paylaşıp bilgilerinize sunacam. Bu arkadaşlara O..çocuğu demiyecem çünkü anneleri insanları birbirine düşürsün jürnalcilik yapsın diye doğurup yetiştirmedi fakat bu arkadaşımızın Hergele olduğu yada hergelelik yaptığı kesin. İnşallah bundan böyle hizmet üretir hergelelik yapmaz. Unutmayalım ki tarihini bilmiyenlerin coğrafyasını başkaları çizer.
Bu paylaşımla ilgili gruba yorum yazıp kimseyi rahatsız etmiye hakkımız yok. Düşünceleriniz varsa özelden yazacağınız ıçin şimdiden teşekkür ederim. Arkadaşlar bizim hergelenin taşıdığı haber sizlere bu siteyi merak edipte tıklayarak ona mermi kazandırmayacağınız "tıklamayacağınız" için teşekkür ederim. “
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAŞAR DEMİR'İN OKUL MÜDÜRLERİ VE İDARECİLERE GÖNDERDİĞİ MAİL İÇERİĞİ    Kaynak:http://m.bartinnews.com/tr-TR/haberler/1064/o-mudur-oro-cocugu-kelimeli-mesaji-kim-icin-gonderdiBu haber 3461 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort