Neden Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

10 Temmuz 2019 - 09:39 - Güncelleme: 10 Temmuz 2019 - 09:44
Yurtdışı dil okulu, günümüzde geleceklerinde “iyi bir meslek sahibi olabilmek” ve “yurtdışında yaşayabilmek” isteyenlerin ortak tercihi. Her yıl yüzlerce mil ötedeki ülkelere giden öğrenciler, hayallerine Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ulaşıyor.

Özellikle Amerika dil okulları üzerine bir talep oluşturan öğrenciler şimdiden Amerika dil okulu fiyatlarını karşılaştırmaya ve doğru acenteyi seçmeye çalışıyorlar.
İngilizce, kuşkusuz ki tüm Dünya’da en çok konuşulan dillerden birtanesi. Haliyle, İngilizce bilmenin önemi her geçen gün artıyor. Zira, artık İngilizce’yi biraz bilmek yada anlayabilmek bile kişileri kurtaramıyor. Ana dili gibi İngilizce konuşanlara kapılar sonsuza kadar açılıyor. İşte bu yüzden kuşkusuz ki gelecekte iyi bir meslek sahibi olabilmek ve yurtdışında yaşama hayali için İngilizce öğrenmek şart oluyor. Ancak; Türk eğitim sisteminde verilen İngilizce eğitimi, ne yazık ki istenen düzeyde değil. Bu sebepten ötürü de öğrenciler, İngilizce’yi öğrenmek, anlayabilmek ve konuşabilmek için tercihini yurtdışı dil okulundan yana yapıyor.
İngilizce’yi öğrenmek isteyen yüzbinlerce öğrenci ise tercihini sıklıkla Amerika yada Malta’dan yana kullanıyor. Bunun sebebi ise gerek yurtdışı dil okulu fiyatları gerekse de vize, pasaport ve konaklama gibi kurallar. Ancak, Türk öğrencilerin genel tercihi Amerika ve Malta’dan yana oluyor.
Her yıl binlerce öğrencinin yurtdışında dil eğitimi almasına olanak tanıyan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrenciler ve aileler ile birebir görüşerek “en iyi seçeneği” sunuyor. Zira, uzun yıllardan beridir yurtdışı dil okulu ve eğitimi danışmanlığı hizmeti veren Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencileri yakından tanıyarak “en iyi seçeneği” sunabilme konusunda deneyimlere sahip.
Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Yurtdışı Dil Okullarına Başvuru Çok Kolay!
İngilizce öğrenmek için yurtdışına gitmek isteyen Türk öğrencilerin çoğu tercihini Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan yana kullanıyor. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun sizin için iyi bir yurtdışı dil okulu seçeneği bulan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile kısa sürede yurtdışında dil eğitimi alabiliyorsunuz.
Yetişkinler için İngilizce programlarına başvuru şartlarından birisi ise 17’dir. Eğer ki 17 ve üstü bir yaştaysanız Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yurtdışı dil okulu başvurularınızı kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Eğer ki 17 yaş altında bir öğrenci iseniz yaz okulu programları ile İngilizce öğrenmeniz mümkün.  Zira, bunun içinde yine Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size yardımcı olmaktadır.
Malta ve Amerika Dil Okulları Fiyatları Ortalama Ne Kadar?
Malta dil okulu fiyatları ve Amerikada dil okulu fiyatları; konaklamaya, eğitim süresine, hatta okulun bulunduğu bölgeye göre dahi farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca; verilen haftalık ders saatinden program türüne kadar birçok kriter de yurtdışı dil eğitimi fiyatlarını değiştirebilen bir faktördür. Bu nedenle; daha sonra bütçenizi sarsan durumlarla karşılaşmama kadına yurtdışı eğitim danışmanlarından destek almakta fayda var. Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizlere bütçeniz dahilinde “yurtdışı dil okulu” önerisi yapar ve böylece hoş olmayan süprizlerle karşılaşmazsınız.   Yurtdışı dil okulu fiyatlarına bu adresten bakabilirsiniz: https://www.academix.com.tr/yurtdisinda-dil-okulu/fiyat-listeleri
 
Bu haber 1459 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum