Necmettin öğretmenle ilgili şok iddia

Anında Haberler adlı internet sitesi Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz ile ilgili şok bir irddia ortaya attı. İşte o haber: Şanlıurfa’nın Siverek Belediye Ak Partili Meclis Üyesi Celal Akıl ve Şehit Necmettin Yılmaz, aralarındaki şok iddialar doğrumu.

23 Temmuz 2017 - 10:02 - Güncelleme: 23 Temmuz 2017 - 13:55

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinin Çiftçibaşı köyünde Öğretmenlik görevi yapan Gümüşhaneli Necmettin Yılmaz, yaz tatilini geçirmek için memleketi Gümüşhane’ye giderken Tunceli Pülümür karayolundan PKK terör örgütü tarafından Necmettin Yılmaz’a pusu atılarak Necmettin Öğretmeni alçakça şehit ettiler.

Anında Haberler ekibi olarak Şehit Necmettin Yılmaz’ın PKK tarafından rehin alındıktan sonra Tunceli, Pülümür, Şanlıurfa Siverek ilçesi ve Öğretmenin görev yaptığı Çiftçibaşı köyünde ve civar köylerde yaptığımız araştırma ve röportajlarda şok iddialarla karşılaştık.

Şok İddia

Şehit Necmettin Yılmaz, referandum seçimlerinde kendi köyünde değil de Siverek ilçesinin Benek Köyünde görevliyken vatandaşların oy kullanma zamanı geldiğinde vatandaşlar açık ve toplu oy kullanmak isteyen kişilere görevli öğretmen Necmettin Yılmaz, bu şekilde oy kullanılmaz bu seçim kanunlarına aykırı olduğunu belirterek vatandaşları uyardı. Ancak bu uyarıyı dikkate almayan vatandaşlar durumu Siverek Belediyesi Ak Partili Meclis üyesi Celal Akın’a aksattılar. Meclis Üyesi Celal Akıl’da Necmettin Öğretmene vatandaşlar açık ve toplu oy kullansın ricasına da Necmettin Yılmaz, Celal Akıl’a siz yapmayın beni yakarsınız söylese de Ak Parti Siverek Belediye Meclis üyesi Celal Akıl Necmettin Yılmaz’ın görev yaptığı Çiftçibaşı köyünün Muhtarı İsmail Çeçen’i arayarak muhtara şu öğretmeninize bir şey değin muhtar bize zorluk çıkarmasın diyerek Necmettin Öğretmeni şikâyet ediyor. Tartışma fazla büyümeden Şehit Necmettin Yılmaz olayı jandarmaya bildiriyor jandarma köye gelerek kalabalığı dağıtıp nizami şekilde köylü oyunu kullanmaya başladı. Meclis Üyesi Celal Akıl Necmettin Yılmaz’a bu olay burada kapanmadı seni maf edeceğim diyerek tehditte bulunmuş. Bu iddialar Çiftçibaşı köyü, Benek, Köyü, Çubuklu köyü halkı arasında bu iddialar dolaşıp durmaktadır. Yine Siverek ilçesinden isimleri bizde saklı olan vatandaşların beyanı doğrultusunda şöyle devam ettiler “ Siverek küçük bir ilçe herkes bir birini iyi tanır ancak Belediye Meclis üyesi Celal Akıl’ın PKK terör örgütünde akrabalarının da olduğunu da “ beyan ediyorlar.

Celal Akıl Neden Sorgulanmadı!

Bizler bir Gazeteci olarak bölgeye gidip bu bilgilere ulaştıysak bu bilgilerden mutlaka istihbarat servislerimizde bu bilgiler mevcuttur.  Bu iddialar doğrultusunda Meclis Üyesinin ifadesine başvuruldu mu?  Belediye Meclis Üyesi Celal Akıl’ın Terör örgütü içerisinde gerçekten akrabası var mı?  Tüm bu iddialar güvenlik güçlerimiz tarafından değerlendirildi mi?  Yine biz Gazeteci olarak bu iddiaları güvenlik güçlerimizle yazılı beyanla paylaştık. Yoksa bu iddialar yalan mı? Belediye Meclis üyesi Celal Akıl’a iftiramı atılıyor.   Kafalarda kalan soru işareti Necmettin öğretmen’in ismini PKK örgütüne kimin verdiğidir. Bizler Basın mensubu olarak Şehidimiz Necmettin Yılmaz’ın PKK’ya ismi kim vedi araştırmasından da geri adım atmayacağız.

Celal Akıl’ın Sosyal Medya Hesabı

Ak Parti  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi  ve Siverek ilçe Belediye  meclis üyesi Celal Akıl’ın  bu iddialar doğrultusunda  Sosyal medya hesabını incelediğimizde Akıl’ın yaptığı paylaşımlar 62 Hükümetin Başbakanı Ahmet Davut oğlunun  resimleri yanı sıra Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın resimlerini paylaştığını gördük mevcut Başbakanımız  Binali Yıldırım’la ilgili  hiçbir paylaşımı olmadığı dikkatlerimizden kaçmadı.
Kaynak:http://www.anindahaberler.com.tr/siverek-haber/celal-akil-iddialari-dogrumu-h4475.html
 

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ramazan. Özdemir
  3 ay önce
  İşte. Adalet. Bumu. Bu. Öğretmenin. Katili. O. Meclis. Üyesi.muhtarla. Tel. Dinlensin. İncelensin. İşte. Akp. Bu
 • hatice
  3 ay önce
  akp'nin iktidarda kalma uğruna yapmayacakları şey yok. Allah onları helak etsin, inşAllah :(
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası