Mustafa Ceceli'nin de Videosu Ortaya Çıktı

Mustafa Ceceli İntizar ve Sinem Gedik arasındaki rezalet üçgeni Türkiye gündeminin ilk sırasındaki yerini korumaya devam ediyor. İntizar ile Sinem Gedik arasındaki iğrenç ilişkinin görüntülerinin şokunu atlatamayan TÜRKİYE Mustafa Ceceli'nin videosu ile sarsıldı. İşte Mustafa Ceceli'nin videosunun olduğu kişi ve haberin tüm detayları....

Mustafa Ceceli'nin de Videosu Ortaya Çıktı

Mustafa Ceceli İntizar ve Sinem Gedik arasındaki rezalet üçgeni Türkiye gündeminin ilk sırasındaki yerini korumaya devam ediyor. İntizar ile Sinem Gedik arasındaki iğrenç ilişkinin görüntülerinin şokunu atlatamayan TÜRKİYE Mustafa Ceceli'nin videosu ile sarsıldı. İşte Mustafa Ceceli'nin videosunun olduğu kişi ve haberin tüm detayları....

Mustafa Ceceli'nin de Videosu Ortaya Çıktı
18 Temmuz 2018 - 00:20

Mustafa Ceceli İntizar ve Sinem Gedik arasındaki rezalet üçgeni Türkiye gündeminin ilk sırasındaki yerini korumaya devam ediyor. İntizar ile Sinem Gedik arasındaki iğrenç ilişkinin görüntülerinin şokunu atlatamayan TÜRKİYE Mustafa Ceceli'nin videosu ile sarsıldı.

 

 

İşte Mustafa Ceceli'nin videosunun olduğu kişi ve haberin tüm detayları....

 

Ünlü yapımcı Erol Köse, sosyal medya hesabından yaptığı "Mustafa Ceceli ile Tuvana Türkay'ın videosu var" iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

 

 

 

 

Ünlü yapımcı Erol Köse sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir iddiaya imza attı. Köse Mustafa Ceceli'nin, Tuvana Türkay ile videosunun olduğunu iddia etti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAYINLADI

Ünlü yapımcı Erol Köse sosyal medya paylaşımıyla magazin gündemini salladı. Köse Instagram'da "Tuva Turkay ve Mustafa Ceceli videosu patladı" paylaşımı yaptı.

 

 

 

SIZDIRDIĞI İDDİA EDİLEN VİDEO ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Mustafa Ceceli, Mayıs 2017'de 9 yıllık eşi, oğlu Arın'ın annesi Sinem Gedik'ten boşanmış, 45 gün sonra Selin İmer ile evlenmişti. Eski eşi Sinem Gedik'e ''Oğlumu istiyorum'' diye velayet davası açan Mustafa Ceceli'nin dava dosyasında yer verdiği video ortalığı karıştırmıştı. Sinem Gedik'in Kanlıca'daki villasında şarkıcı İntizar ile samimi olduğu görüntüler internete düşünce, Mustafa Ceceli büyük tepki çekmişti.

 

 

 

KENDİNİ BÖYLE SAVUNMUŞTU

Sosyal medyada eski eşinin evine gizli kamera yerleştirmekle suçlanan Mustafa Ceceli dün kendini şu sözlerle savundu:

 

 

 

"O görüntüler benim elime kimliği belli olmayan kişilerden, e-mail yoluyla geldi. Kimsenin evine girmedim, kamera da yerleştirmedim. Söz konusu ilişki boşanma öncesi başlamıştır. Çocuğum yaşadığı travmalarla ruhsal durumu bozulmuştur. Tek düşüncesi evladı olan bir baba olarak o görüntüleri basına sızdıracak son kişiyim. Çocuğumun annesinin de bulunduğu görüntüleri kamuya sızdıranlara hukuk önünde hesaplaşacağım."

 

 

Eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'la ilgili görüntüleri kamuoyuna sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli’ye radyoların ambargo koyduğunu öne sürüldü.

 

 

 

Eski eşi Sinem Gedik ile İntizar arasındaki yakınlaşma görüntülerini kamuoyuna sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli’ye tepki dinmiyor. Verdiği ölüm haberleriyle tanınan ses sanatçısı Onur Akay, toplumun birçok kesiminden tepki çeken Ceceli’ye radyoların ambargo koyduğunu öne sürdü. Ceceli’nin çok sayıdaki konser programının da yasaklandığı ifade edildi.

 

 

 

PLAYLİSTLER’DEN ÇIKARTILDI

Akay, Ceceli ile ilgili kendi internet sitesinde şu satırları yazdı:

 

 

“Edindiğim bilgiye göre Radyo D, Show Radyo, Süper Fm ve Best FM gibi çok sayıda ulusal radyo aldığı ortak kararla, playlistlerinden Mustafa Ceceli'nin şarkılarını çıkarttı ve Ceceli'nin çok sayıda konseri de iptal oldu.”

 

Mustafa Ceceli İntizar ve eski eş Sinem arasındaki rezalet Türkiye gündeminin ilk sırasına oturdu. Türkiye'yi ayağa kaldıran skandal ile ilgili açıklamalar peşpeşe gelirken Erol Köse'nin iddiası gündeme bomba gibi düştü. Erol Köse'nin İntizar ile ilgili açıklaması ajanslar ve haber kanalları tarafından şok iddia olarak geçildi.

 

Erol Köse'nin iddiası gündeme bomba gibi düştü. Erol Köse'nin İntizar ile ilgili açıklaması ajanslar ve haber kanalları tarafından şok iddia olarak geçildi.

 

 

 

Yapımcı Erol Köse 2013 yılında şarkıcı İntizar ile ilgili olarak çift cinsiyetlidir sözlerini sosyal medyadan tekrar paylaşarak söylentilerin doğruluğuna ilişkin gönderme yaptı.

 

2013yılında özel bir tv programında konuşan yapımcı Erol Köse, o dönem İntizar ile alakalı iddialar ortaya atmıştı. Köse, İntizar'ı kadın sanatçılarının rahatsız olmasından dolayı kovdum demişti.

 

 

 

EROL KÖSE İNTİZAR İLE İLGİLİ SKANDAL İDDİALAR ORTAYA ATTI

Erol Köse paylaşımında o dönem her şeyi belgelediğini iddia ederek İntizar ile ilgili ilginç biligiler paylaştı. İşte Erol Köse'nin o paylaşımı;

 

 

 

 

Bizde her şey belgeli! fotoları sola itiniz , tarihe bakın fotoda 2013 , ben tv8 de Sacit Aslan da patlatmışım !

 

 

 

İNTİZARI ŞİRKETTEN KOVDUM , ÇÜNKÜ KADIN SANATÇILARIM İLLALLAH DEDİ ! O dönem ! MANKEN EBRU ŞİMŞEK ile studyoda yakalanmış ( Ebru Şimşek'in ex kocası Gökhan Adlı o dönem müzik studyosu işletiyordu )

 

 

 

İntizar lezbıyen degil hermofradittir yani milyonda bir görülen hem kadın hem erkek organı semptomu ! Yani çift cinsiyet Doğası bu kimse kınamasın , kınanacak olan tek şey Ceceli evliyken eşiyle beraber olmasıdır !

 

 Oğlunun velayetini almak isteyen Mustafa Ceceli'nin, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın mahrem görüntülerini internet sitelerine sızdırdığı iddia edildi.

 

Bu olayın ardından ünlü isimlerden de Mustafa Ceceli'ye tepki gecikmedi.

İşte Mustafa Ceceli'ye tepki gösteren ünlü isimler

 

 

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç, kendisinin de bağlı olduğu Poll Production'ın açıklamasını sosyal medyadan yayınlayarak, Polat Yağcı'ya yönelik "Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım…" dedi. Bazı isimler Dalkılıç'ın İntizar'ı kastettiğini sandı. Dalkılıç bir ileti daha atarak, "Poll Productiondan bahsediyorum" dedi.

Mabel Matiz

 

 

İntizar'ı rahat bırakın. Bugün dünya için bir iyilik yapın ve ses tonunuzdaki homofobiyi susturun.

Berrak Tüzünataç

 

 

"Çocuklara, kadınlara, hayvanlara, her türlü savunmasız canlıya her türlü taciz, şiddet ve sapkınlığın yapıldığı, her gün bu türde yeni haberlerin okunduğu bir dönemde artık yetişkinlerin hür iradeleriyle yaşadıkları özel hayat hayatları üzerinden "ahlak" devşirmeyi bıraksak mı? Çok sahte oluyor zira."

Pucca (Pınar Karagöz)

 

 

"Bugün hepimiz magazin şoku yaşadık. Ben hala toparlanamadım, öyle bir işsizlik düşün... Mustafa Ceceli'nin eski eşi ve İntizar olayından bahsediyorum. Şok geçtikten sonra Sinem Gedik'e yapılan yorumlara daha şok oldum. Eski eşinin mahrem görüntülerini basına dağıtıp, kendini tekrar 'evin nur yüzlü oğlu' göstermeye çalışan kişi bence gerçekten kötü bir insandır. Ondan gelecek paraları düşünüp, İntizar'ı işten kovan kişi ise korkunç biridir. Kadını yatak odasında kameraya aldırması zaten başlı başına ahlaksızlıktır.

 

Biseksüel olduğu için çocuğu elinden almaya çalışmasından bahsetmiyorum bile. Boşanmadan önce dünyanın en iyi annesi olarak adlandırılıp, ilişkisi yüzünden karalamaya calışmak nedir ya? Sinem Gedik, bilmiyorum bunu okur musun, umarım davan emsal teşkil eder ve sen kazanırsın... Ayrıca Mustafa Ceceli mi İntizar mı deseler İntizar tabii ya."

Ayşe Özyılmazel

 

 

"Çocuğunun annesini soktuğun durumdan utanacak mısın? Çocuğuna yarın ne diyeceksin! Ben ahlaklıyım, annen ahlaksız mı? Bunu vicdanına anlatabiliyorsan sorun yok! "

YORUMLAR

  • 0 Yorum