Milli Eğitim Personelinin ARGE Eğitimleri Başladı

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Araştırma ve Geliştirme birimi koordinasyonunda Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ARGE eğitimi başladı.

Milli Eğitim Personelinin ARGE Eğitimleri Başladı
26 Nisan 2019 - 15:14

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Araştırma ve Geliştirme (ARGE) birimi tarafından milli eğitim personeline yönelik olarak düzenlenen proje yönetimi ve proje hazırlama eğitimi başladı. Projeye Karacadağ Kalkınma Ajansı da destek veriyor.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi'nde eğitim kapsamında düzenlenen etkinlikte Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi ile birlikte 17 ilçe milli eğitim müdürlüğünün personeli ve diğer uzmanlar bir araya geldi. Eğitim hakkında bilgiler sunan proje hazırlama uzmanı Tuncay Emre, 5 gün sürecek eğitim kapsamında katılımcılara proje yönetimi ve proje hazırlama eğitiminin verileceğini belirtti. Bu eğitim kapsamında eğitimdeki mevcut aksaklıkların giderilmesine ilişkin çeşitli çalışmalar yapılacağını aktaran Emre, sorunların çözümüne yönelik olarak bu sayede çeşitli projeler üretileceğini söyledi.

Bu haber 641 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum