Milli Eğitim Müdürüne MEB'den üst düzey ziyaret

MEB Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük Geçtiğimiz günlerde mahkeme kararı ile ikinci kez göreve iade edilen Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürünü ziyaret etti.

12 Nisan 2017 - 09:28 - Güncelleme: 12 Nisan 2017 - 09:34

MEB Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK Geçtiğimiz günlerde mahkeme kararı ile ikinci kez göreve iade edilen Sultanbeyli İlçe  Milli Eğitim Müdürü Vefa BUDAK'ı ziyaret etti. 

İlçe Müdürlerinin görevden alındığı süreçte görevden alınan Vefa BUDAK'ın yerine getirilen Sultanbeyli Milli Eğitim Müdürü Yaşar ÇAĞLAR , Vefa BUDAK'ın mahkemeyi kazanması sonucu ikinci kez görevden alınarak, izne ayrılmıştı. 


Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne Mahkeme kararıya ikinci kez iade edilen Vefa BUDAK'ı bu hafta MEB'de üst düzey çok önemli bir isim olan Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK ziyaret etti. 

İlçe Milli Eğitim sitesinde yer alan habere göre Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek ilçe Milli Eğitim müdürümüz Vefa Vedat BUDAK´tan ilçemizin eğitim durumu hakkında bilgi aldı.Şube Müdürlerimizden bölümleriyle ilgili bilgi alan Yusuf BÜYÜK,ilçe personellerini de odalarında ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim müdürümüz,şube müdürlerimiz ve ilçe personeline başarılar dileyerek ziyaretlerini tamamladı.


Daha önce Mahkeme kararı ile 1 kez göreve iade edilen ancak tekarar görevden alınana Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa BUDAK'ın Müsteşar yardımcısı tarafından ziyaret edilmesi MEB'in Vefa BUDAK'a sahip çıkacağı, tekrar görevden alınmasının zor olduğu yorumlarının yapılmasına neden oldu.
Görevden alınan müdür Yaşar ÇAĞLAR'ın referansı olan Eğitim Bir Sen'in bu ziyarete nasıl tepki vereceği ise merak konusu oldu. kaynak ajanskamu


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şeref yoksunu NATO'nun Erdoğan ve Atatürk'e yaptığı hakarete soruşturma
Şeref yoksunu NATO'nun Erdoğan ve Atatürk'e yaptığı hakarete...
Son dakika... Erdoğan seçim tarihlerini açıkladı
Son dakika... Erdoğan seçim tarihlerini açıkladı