erkek protez saçthemeforest temaları

Milli Eğitim Bakanlığı Ve TFF İşbirliği

13 Mart Cuma günü Milli Eğitim Bakanlığı ve TFF Hakem Meslek Lisesi açılması kapsamında iş birliği protokolü imzalanacak.

Milli Eğitim Bakanlığı Ve TFF İşbirliği
13 Mart 2020 - 06:36


  13 Mart Cuma günü Milli Eğitim Bakanlığı ve TFF Hakem Meslek Lisesi açılması kapsamında iş birliği protokolü imzalanacak.
  Konu ile ilgili TFF tarafından yapılan açıklamaya göre ülkemizi uluslar arası düzeyde temsil edecek hakemlerin yetişmesini hedefleyen TFF Hakem meslek Lisesi açılması kapsamında işbirliğine gidecek. Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek olan lisenin açılması ile öğrenciler hakemlik alanında yoğun eğitim alacak.
Gençlere Hakem Olma İmkanı
  Hakem meslek lisesi açılışı için TFF ile MEB arasında gerçekleşecek olan imza töreni 13 Mart Cuma günü saat 11.00’de Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Tesislerinde gerçekleşecek. Proje Türk hakemliğine yeni bir soluk getirecek. İki kurum arasında imzalar ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve TFF Başkanı Nihat Özdemir tarafından atılacak. İki kurum arasında atılacak imza sonrasında gençler için önemli bir lise hayata geçmiş olacak.
   Gençlere lise imkanı yanında hakemlik imkanı da oluşturan hakemlik lisesi önümüzdeki eğitim döneminde hizmet vermeye başlayacak.
 Öğrenciler liseye özel yetenek sınavı ile girecek.
 Öğrencilerin eğitimi devam ederken hakem ve yardımcı hakem olarak görev almaları sağlanacak.
TFF tarafından düzenlenen kamplardan ve yurt dışı faaliyetlerinden öğrenciler faydalanacak
TFF lise için malzeme ve ekipman ile portatif saha temin edecek
TFF lise için uzman görevlendirecek, burs verecek ve istihdam sağlamış olacak.
 
 

Bu haber 719 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort