erkek protez saçthemeforest temaları

Milli Eğitim Bakanlığı'nda Görevden Alma ve Atamalar!

Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte diğer bazı bakanlıklardaki genel müdür, genel müdür yardımcılıkları ve birim başkanlıklarına yapılan yeni atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda Görevden Alma ve Atamalar!
25 Temmuz 2019 - 10:37

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atamalar hakkında kararlar başlıklı Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararları kapsamında bazı bakanlıklarda genel müdür, genel müdür yardımcısı ve başkanlıklara yeni atamalar gerçekleştirildi. 24 atama kararı kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı'nda açık bulunan Talim ve Terbiye Kurulu üyeliklerine Hüseyin Şirin, Halil İbrahim Kahraman, Bahri Ata, Toper Akbaba ve Ercan Türk atandı.

MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, Strateji Geliştirme Başkanı Veysel Erdel, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay le birlikte İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan Duman görevlerinden alındı.

Bu nedenle boşalan Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne Muammer Yıldız, Strateji Geliştirme Başkanlığı'na Mehmet Fatih Leblebici, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'ne Kemal Varın Numanoğlu, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı'na ise Umut Gür atandı. MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne İsmail Çolak ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na da Özgür Türk getirildi.

25 Temmuz 2019 tarih ve 30842 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları için tıklayınız...

Bu haber 1744 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort