Milli Eğitim Bakanlığı'na Büro Memuru Alınacak

Milli Eğitim Bakanlığı'na büro memuru alımı için duyurulan iş ilanı İŞKUR tarafından yayınlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'na Büro Memuru Alınacak
07 Ağustos 2019 - 14:04

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlendirilmek üzere büro memuru alımı ile ilgili iş ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden yayınladığı ilanlar ile büro memuru alımı yapacağını açıklayan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), başvuruya ilişkin genel başvuru şartları ve sosyal olanaklar hakkında bilgiler verdi.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek olan büro memuru için 9 kişilik kadro tahsis edildiği ve son başvuru tarihinin 15 Ağustos 2019 tarihi olduğu kaydedildi. Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevlendirilecek 5 büro memuru için en az önlisans mezuniyeti şartı aranırken, yaş sınırı olarak da 18 yaşı belirlendi. Diğer 4 büro memuru kadrosu için en az ortaöğretim mezuniyeti şartı arayan MEB, yine aynı şekilde en az 18 yaş şartını belirledi.

İŞKUR üzerinden büro memuru alımı ilanı için duyuruda bulunan Milli Eğitim Bakanlığı'nın aradığı genel başvuru şartları, başvuru şekli, çalışma adresi, kura yeri ve sosyal olanaklar ile ilgili bilgilere erişmek için haberimizdeki linkleri kullanabilirsiniz.

İş İlan No (00005100657) 5 büro memuru alım için tıklayınız...

İş İlan No (00005100797) 4 büro memuru alım için tıklayınız...

Bu haber 1267 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort