erkek protez saçthemeforest temaları

Milli Eğitim Bakanından İlk Ders Müjdesi

     Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açıldığı ilk gün teneffüs süresinin 40 dakika olacağının müjdesini verdi.

Milli Eğitim Bakanından İlk Ders Müjdesi
18 Mart 2020 - 12:38

     Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açıldığı ilk gün teneffüs süresinin 40 dakika olacağının müjdesini verdi.
  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk koronavirüs tatili dolayısıyla öğrencilerin evde sıkıldığını belirtti. Bu açıdan ilk gün görülecek dersler için açıklamada bulunan Ziya Selçuk ilk teneffüs süresinin 40 dakika olacağını belirtti.
Teneffüs 40 Dakika Olacak
   Bu hafta tatil yapan öğrenciler önümüzdeki hafta uzaktan eğitime devam edecek. Bu şekilde verilen eğitim ile öğrenciler derslerden geri kalmayacak.  Ziya Selçuk öğrencilerin evde sıkıldıkları bu süre sonrasında görecekleri ilk ders ile ilgili müjdeyi verdi. Selçuk ilk teneffüs süresi için 40 dakikalık teneffüs olacağını açıkladı. 
  Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı ülkemizde ortaokul, ilkokul ve liselerde 16 Mart itibariyle öğrenciler ara tatile girdi. Öğrencilerin tatil süresi 20 Mart tarihinde dolacak. Bu tarihten sonra öğrenciler okullarda eğitim almaya devam etmeyecek. Dersleri uzaktan eğitim ile almaya başlayacak.  Ziya Selçuk twitter hesabından yapılan açıklamada bu süre zarfında sıkılan öğrencilere müjde verildi. Bakan tarafında n yapılan açıklamaya göre öğrencilerin tatil sonrasında görecekleri ilk ders sonrasındaki teneffüs 40 dakika olacak. Sadece o güne özel olarak uygulanacak teneffüsten sonra standart teneffüs süresine dönülecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklamada Bakan öğrencilerin evde sıkıldıklarını ve okulu özlediklerini bildiğini belirtti.
 
Bu haber 1072 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort