Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan PDR Paylaşımı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanındaki sorunların çözülmesi için çalışmaları hızlandırdıklarını açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan PDR Paylaşımı
17 Temmuz 2019 - 12:46

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya sitesi Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) alanındaki sorunların çözülmesini sağlamak üzere çalışmaları hızlandırdıklarını kaydetti.

Bakan Selçuk, PDR alanında görev yapan meslektaşlarının yönetmelik başta olmak üzere tüm sorunlarını paydaşlarla birlikte çözüm odaklı bir bakış açısı ile ele alan ve rehberlik sistemini eğitimin diğer bileşenleri ile bir bütün olarak tasarlayan çalışmaları hızlandırdıklarını ifade etti.


Bu haber 1034 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İsmail Sevimli
    11 ay önce
    Derse girmeleri yasak, nöbet tutmaları yasak, en iyi odalarda, full ek ders ücreti, 09- 03-arası çalışma, çözdükleri tek sorun yok, müdür bir şey derse "bu bizim yönetmelikte yok" diyen, hiç bir payaşımı olmayan, kapalı kapılar ardında sadece yüksek lisans çalışmaları yani kariyer planlaması yapan, öğretmenler odasına uğramayan, koridorda bağıran, çağırana " Bizim sizden farkımız varr"deyip de "şşşttt" bile demeyen, hamile bir rehberlik öğretmeni için yapılmış yönetmelikle geçinen, sözüm ona rehberlik... Yürü git ya....

Şişli Eskort