MHP'li Sancaklı mağdur öğretmenlere sahip çıktı

Milli Eğitim bakanlığı MEB'in Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK'larda değişiklik yapan tasarının ilk 5 maddesi kabul edildi. Konuşma yapan MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, mağdur öğretmenlere sahip çıktı.

24 Kasım 2016 - 11:14

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, hainden öğretmen olmayacağını, öğretmenden hain çıkmayacağını söyledi. FETÖ ve PKK'lı olduğu gerekçesiyle görevden alınan öğretmenlerin emanete ihanet ettiğini ifade eden Sancaklı, ancak "malum bankaya" zorunluluktan dolayı iş ve işlem yaptığı için de FETÖ'cü damgası vurulmasının yanlış olduğunu söyledi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • sayın vekilim arz ederim. sayın valim arz ederim. anlayan varsa anlatsın. tek ve aynı kriterden Ispa
  1 yıl önce
  sayın vekilim arz ederim. sayın valim arz ederim. anlayan varsa anlatsın. tek ve aynı kriterden Isparta da ihraç var, göreve iade var sağlıkta. acaba başka illerde de oldumu. açığa alınmayanda oldu editöre isim verebilirim. saygılar. devletimize güveniyoruz . farklı uygulama yapanları mutlaka bulacaktır. Isparta sağlık böyle. valilik onayıyla açığa alınmıştır.
 • Sevdalıöğretmen
  1 yıl önce
  EVET MALUM.BANKAYA SIRF ARKADAŞLARIM UYGUN FAİZSİZ DEDİĞİ İÇİN BİRİKİM HESABI AÇMIŞTIM BİLMEDEN!!!! Hiçbir AMAÇ OLMAKSIZIN SADECE Bİ BANKA OLARAK GİTTİM VE ÇOĞU İNSAN DA HEP DARBEDEN SONRA ÖĞRENDİ BU BANKA HABERLERİNİ ÇAĞRILAR FALAN. YAPMAYIN ETMEYİN ALLAH AŞKINA BANKA HESAPLARI ZATEN ÇOĞU GÖREVDE DAYANAMIYORUM ARTIK BİRİLERİ BİŞEY YAPSIN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu
FETÖ'den tutuklu eski öğretmen tahliye edildi
FETÖ'den tutuklu eski öğretmen tahliye edildi