MHP'de ŞOK E den Görevden Alma Çok Sayıda Kişi Görevden Alındı..

Kütahya'da, MHP Simav İlçe Yönetimi görevden alındı. İlçe Başkanı Zekeriya Sabancı, "Yeni bir görevlendirme yapılıncaya kadar görevimizi sürdürüyoruz. Biz dava adamıyız" dedi.Haberimizin detayı ve gündem haberlerini yakından takip etmek için bizden ayrılmayınız..

MHP'de ŞOK E den Görevden Alma Çok Sayıda Kişi Görevden Alındı..
28 Eylül 2018 - 15:51

MHP Genel Merkezi’nin, yaklaşık 1,5 yıl önce görevlendirdiği MHP Simav İlçe Başkanı Zekeriya Sabancı ile yönetim kurulu üyesi 36 kişi görevden alındı. Sabancı, görevden alınma yazısının kaymakamlık tarafından tebliğ edildiğini söyledi.

 

 

Sabancı, “Genel Merkez bizi görevden aldı ancak yeni bir görevlendirmede bulunmadı. Yeni bir görevlendirme yapılıncaya kadar resmi işlemlerde herhangi bir aksamaya meydan vermemek için görevimizi sürdürüyoruz. Biz dava adamıyız” dedi.

 

 

Hangi gerekçeyle görevden alındıklarını bilmediklerini ifade eden Sabancı, “MHP Genel Merkezi tarafından kaymakamlık kanalı ile bize tebliğ edilen yazıda, ‘Görülen lüzum üzerine’ yazıyor.

 

 

1,5 yıllık süreçte yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Simav’da iyi şeylere imza attığımıza inanıyoruz. Yeni görevlendirmeyi de merakla bekliyoruz” diye konuştu. (KÜTAHYA/DHA)

Bu haber 623 defa okunmuştur.

Şişli Eskort