Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a, Dediğime Gelmişsin Dedi, Vergi, EYT ve 3600 Ek Gösterge Çağrısı Yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Paris Antlaşması'yla ilgili olarak yaptığı seslenişinde, Erdoğan'ın dediğine geldiğini ve vergi, EYT ve 3600 Ek Gösterge konusunda da söylediklerini hayata geçirmesini istedi.

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a, Dediğime Gelmişsin Dedi, Vergi, EYT ve 3600 Ek Gösterge Çağrısı Yaptı
23 Eylül 2021 - 23:36
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Paris Antlaşması kararıyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,

"Görüyorum ki her zaman olduğu gibi Paris Antlaşması'yla ilgili de yine dediğime gelmişsin. Hadi yine iyisin…" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurul kürsüsünden, Paris İklim Anlaşması’nın onay sürecini tamamlayacaklarını duyurmuştu.
“HADİ YİNE İYİSİN…”
Erdoğan’ın bu açıklaması sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden bir video yayımladı. Paris İklim Anlaşması’yla ilgili daha önce yaptığı konuşmayı hatırlatan Akşener paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

*Görüyorum ki her zaman olduğu gibi Paris Antlaşması’yla ilgili de yine dediğime gelmişsin.
Hadi yine iyisin…

VERGİ, EYT VE 3600 ÇAĞRISI

*Hazır başlamışken esnafın vergisi, EYT'linin çilesi, polisin 3600 ek göstergesi hakkında söylediklerimizi de bir an önce uygulamanı bekliyorum.


Bu haber 113 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum