Memurlara indirimde kullanılmak üzere dijital kart anlaşması yapıldı. Bu kart telefonları yüklenebilecek uygulamalar ücretsiz olarak telefona indirilebilecek. Peki indirimli kartı hangi memurlar kullanabilecek hangi indirimlerden yararlanabilecek? Müşteri detaylar:

Memur Sen, memurlar için indirim alışması yapıldığını ve memurların adına dijital indirim kartı düzenlendiğini, hazırlanan bu kartların program olarak telefonlara yüklenebileceğini duyurdu.
Memur-Sen Genel Merkezi tarafından memurlara yönelik indirim kartı ile ilgili olarak yapılan duyuruya göre "Avantaj Kart" alan memurlar bulundukları şehirlerde anlaşmalı sektör mağazalarında indirimli alışveriş yapacaklar.

Memur Sen tarafından indirim kartı ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Tüm dersleri 100 olan öğrenci bile bu şartı yerine getirmezse sınıfta kalacak Tüm dersleri 100 olan öğrenci bile bu şartı yerine getirmezse sınıfta kalacak

''1 Mart 2024 Cuma günü itibariyle üyelerimizin ve teşkilatımızın hizmetine sunacak olduğumuz "MemurSenAvantaj" uygulamasını Android, iOS ve sendikalarımıza ait Digital Kimlik üzerinden, aynı tarih itibariyle telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı hakkında ayrıca bilgilendirmeler yapılacaktır.''