Memur-Sen Üyeleri Daha Zeki Oluyor !

Memur-Sen üyeleri kırılması zor bir rekora imza attı . 1 fire ile Sgk'daki müdür ve müdür yardımcılığı atamalarında mülakatlarda başarılı olanların tamamı Memur-Sen üyeleri oldu .

16 Mayıs 2017 - 00:24

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun 21 Ocak 2017'de Ankara'da yaptığı “Görevde Yükselme Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcılığı” ve " Müdürlük " Sınavı'nda mülakata giren memurlar içerisinde Memur-Sen üyeleri rekor kırdı . 
Görevde yükselme ve mülakat sınavlarında  müdür yardımcılığına 300 kişi başvurdu, 88'i yazılı sınavı kazandı. 47'si de sözlüyü kazandı. Mülakatı kazananların tamamı Memur-Sen üyeleri oldu . Müdürlük sınavına ise bin 200 kişi başvurdu. 300'ü yazılıyı kazanırken, 125'i de sözlüyü kazandı. Kazananların da 124'ü Memur-Sen üyesiydi . 
Mülakatları kazananların en zekiler ve başarılılar olduğu göz önüne alınırsa , Memur-Sen üyelerinin daha zeki olduğu anlaşılıyor . Sınavlarda başarılı olmak , müdür ve müdür yardımcısı olmak isteyen memurların Memur-Sen 'e üye olmaları onları zeki yapıyor ve sınavlarda başarılı olarak müdür ve müdür yardımcısı olabiliyorlar . 
Şimdi ziyaretçilerimiz çıkıp bu haber üzerinden bize eleştiri getirebilirler , Memur-Sen üyelerine torpil yapılıyor diye saçma sapan yorumlar yapabilirler ! Memur-Sen'in en muhafazakar ve dindar sendika olduğu ve kul hakkı yemeyeceğini unutmayın ! 
Allah inancı olan sendika yöneticilerinin ve mülakata giren yöneticilerin , Allah'ın yasakladığı kul hakkına girdiğini asla düşünmeyin ! Ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim diyen Peygamberin ümmeti olan kişilerin mülakatta torpil yaparak , ahlaksızlık yapacağını asla düşünmeyin ! 
Memur-Sen'in ve Mülakatı yapan yöneticilerin insanları ötekileştirdiğini ve görüşlerinden ötürü elediğini asla düşünmeyin , çünkü dinimizde emaneti ehline veriniz demektedir . Bu kişilerde Dindar ! Olduğuna göre emaneti ehline vermişlerdir ! 
Memur-Sen'in kendisine üye olmayan memurlara yükselme hakkı tanımadığını asla düşünmeyin ; Fetö Terör örgütü gibi kendisinden olmayanları müslüman görmeyen bir yapı değildir ! 
Sonuç olarak ; SGK'da yapılan mülakat gösterdi ki , Memur-Sen üyeleri en zeki ve başarılı memurlardır ! Sizde önce zeki olmak ve akabinde sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız reçete bellidir ... 
Memur-Sen'e üye olacaksınız zeki olacaksınız , müdür olacaksınız !
 www.kamudanhaber.net
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti