Meme Kanseri Nedenleri Hakkındaki Efsaneleri Patlattı

Meme kanseri, memedeki hücreler kontrolden çıktığında ve bir tümör oluşturduğunda başlar.

Meme Kanseri Nedenleri Hakkındaki Efsaneleri Patlattı
30 Aralık 2019 - 17:35

Meme kanseri, memedeki hücreler kontrolden çıktığında ve bir tümör oluşturduğunda başlar. Durumun ana nedeni hakkında bilgi sahibi olmak, kişinin kurbanı olmasını engelleyebilmesinin tek yoludur. Hastalığın bilgisi eksikliğinden dolayı, insanların zihninde zaten yer alan bir dizi efsane var. Ve hepimiz yarı bilginin tam gerçeklikten daha tehlikeli olduğunu biliyoruz, bu yüzden onları mümkün olan en kısa sürede patlatmak önemlidir. Bu tür yanlış anlamaları geride bırakmak için aşağıdaki noktalara bir göz atın.

Deodorantları, Terlemeyi Önleyiciler ve Tıraş Kullanımı Meme Kanserine Neden Olabilir : Bunu bilmek şaşırtıcı olacak bu sadece yaşlı bir eşin hikayesi. Evet, deodorantlar veya başka bir kozmetik ürün kullanmak size duruma neden olmaz, bu yüzden efsaneyi hemen patlatın ve endişelenmeden kullanın.

Meme İmplantları : Meme hakkındaki söylentiler implant veya cerrahi neden meme kanseri inanmamalıyım bir e-posta aldatmaca olarak başladı. Evet, hastalığa yakalanma riskinizi artırabileceği veya size duruma neden olabileceğine dair kanıtlanmış bir kanıt yoktur. Dolayısıyla, böyle bir ameliyat geçirmeyi planlıyorsanız, bununla ilgili herhangi bir risk olmadığından devam edin.

Kablolu Sütyen Altında Giyme : İster inanın ister inanmayın, ancak , giydiğiniz sütyen tipi ile meme kanseri arasında bağlantı yoktur. Ve kablolu sütyen altında duymanız gereken tek şey, çünkü durum sadece patlamanız gereken bir yanlış anlamadan daha fazlası değildir. Herhangi bir acı veya rahatsızlıktan kaçınmak için vücut tipinize göre mükemmel uyumu bulun.

Durumu Önceden Durumu Olan Biriyle İletişim Kurun : Sadece arkadaşlarınızın veya ailenizin herhangi birinin gitmesi nedeniyle Bu durumda, bu da elde etme şansınızı artırabilir sadece bir halk masalı. Meme kanseri bulaşıcı değildir, yani güvende olursunuz ve bundan muzdarip olan kişiden uzak durmanız gerekmez.

Bunlar, zamanın uçmasından önce kırılması gereken birkaç efsanedir. çünkü bunlar sizi normal ve sağlıklı bir hayattan uzak tutuyor. Bu yüzden ikileminizden çıkıp gerçekle yüzleşmek ve yaşamak için onları patlatmalısınız. Vücudunuzda, özellikle göğsünüzde alışılmadık bir şey bulduysanız, gidin ve sizi daha iyi bilmek için bir doktora danışın, çünkü söylentileri kazmanıza engel olur.

Bu haber 4066 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum