İSTANBUL (AA) - MediaMarkt, kendi markaları olan PEAQ, KOENIC ve ISY'yi satışa sundu.

Lezita "Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" listesinde Lezita "Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" listesinde

Şirketten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt, televizyon, televizyon askısı ve beyaz eşya-ev aletleri kategorilerinin yer aldığı 3 farklı markasını Türkiye'deki mağazalarında ve internet sitesinde tüketicilerle buluşturuyor.

Tüketiciler, kullanıcı dostu ürün gruplarıyla orta ve orta-üst segmentte yüksek teknolojiye sahip ürünlere erişebilecek.

Televizyon markası olan PEAQ, 5 farklı modeliyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 32 inçten 55 inçe kadar farklı boyut seçenekleri bulunan televizyonlar WebOS işletim sisteminin yanı sıra sihirli kumanda özelliğiyle de dikkati çekiyor.

Televizyon askı aparatı markası olan ISY, evrensel kullanım özelliğiyle 5 farklı modelde tüketicilerin hizmetine sunuluyor.

Beyaz eşya ve ev aletleri kategorilerinde ürünlere sahip KOENIC markasının 4 farklı modelde mikrodalga fırını, 2 farklı modelde premium süpürgesi, dikey süpürge ve 5 farklı modelde dönemsel ürün grupları bulunuyor. Markanın tüm ürünleri fiyat-performans ürünleri olarak dikkati çekiyor.

Gelecek dönemde hem küçük ev aletleri hem de beyaz eşya kategorisinde B Plus segmentte enerji dostu ve yüksek teknoloji ürünler tüketicilerle buluşacak.

Kaynak: aa