MEB'den engelli çocuğu olan öğretmene nöbet ve ders programı kolaylığı

Milli Eğitim Bakanlığı bazı öğretmenlere nöbet görevi ve ders programında pozitif ayrımcılık yapılacağını duyurdu. MEB tarafından engelli çocuğu olan ve öğretmenler daha fazla kollanacak.

21 Ağustos 2016 - 00:07

Milli Eğitim Bakanlığı bazı öğretmenlere nöbet görevi ve ders programında pozitif ayrımcılık yapılacağını duyurdu. MEB tarafından engelli çocuğu olan ve öğretmenler daha fazla kollanacak. (meb, engelli çocuğu olan öğretmen, öğretmen, öğretmenler, ogretmen, öğretmen haberleri)

MEB, İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdiği “Engelli çocuğu bulunan öğretmenler” konulu yazıda, bu durumdaki öğretmenlerin haftalık ders programları ile nöbetlerinin belirlenmesinde gün ve saat tercihlerine öncelik verilerek düzenleme yapılmasının kararlaştırıldığı belirtildi.
Milli Eğitim Bakanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdiği  “Engelli çocuğu bulunan öğretmenler” konulu yazıda, bu durumdaki öğretmenlerin haftalık ders programları ile nöbetlerinin belirlenmesinde gün ve saat tercihlerine öncelik verilerek düzenleme yapılmasının kararlaştırıldığı belirtildi.
Kaynak:turkkamu.net

ÖSYM'den Öğretmenlere 1 Yeni Sınav Görevi

ÖSYM'den Öğretmenlere 1 Yeni Sınav Görevi. ÖSYM Görevli İşlemleri Sistemi üzerinden bir yeni sınav görevi için başvuru yapabilirsiniz.

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖSYM, 1 yeni sınav görevini öğretmenlerin tercihine açtı. 2016-YDS SONBAHAR DÖNEMİ (04 Eylül 2016-Pazar) için görev almak isteyen öğretmenler; ÖSYM görevli işlemleri sistemi üzerinden başvuru yapabilirler.

Sınavlar için son başvuru tarihi 24 Ağustos olarak belirlendi.

Sınav görevi talebinde bulunmak için TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
21 Kasım 2017 tarihli atama kararları
21 Kasım 2017 tarihli atama kararları