MEB Sözünde yine durmuyor

İl milli eğitim müdürlükleri, MEB'in il içi yer değiştirme takvimine uymuyor.

07 Haziran 2017 - 10:21 - Güncelleme: 07 Haziran 2017 - 11:54

2017 il içi yer değiştirme takvimine göre en geç 6 Haziran tarihine kadar il içi yer değiştirme sonuçları açıklanacaktı.

AMA 7 Haziran oldu an itibariyle sadece 19 il milli eğitim müdürlüğü il içi yer değiştirme sonuçlarını açıkladı.

Öğretmenlerimiz sabahten beri bilgisayar başında sonuçları beklerken hayal kırıklığına uğradılar. İllerin büyük bir kısmında sonuçlar bir sonraki güne kaldı. İl milli eğitim müdürlüklerini takvime uymaya ve bir an önce il içi yer değiştirme sonuçlarını açıklamaya davet ediyoruz.

İl Milli Eğitimler Uyuma Sabrımızı Taşırma!
kaynak: öğretmenlerhaber

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mustafa KÜÇÜKAYDIN
  5 ay önce
  Bu sistemle il içi tayinlerinin bir anlamı yok. Açık gözükmüyor. Norm güncellemeleri yapılmadı, emeklilik işlemleri yapılmadı, özür gurupları, il dışı tayinleri yapılmadı. Dolayısıyla şu anda il içi atamamız olmadı. 23.yılını çalışan ve ciddi puanı olan bir öğretmenim. 55 km yerden geliş gidiş yapıyorum. özür guruplarında çok düşük puanlılar açılacak yerlere atanacaklar. Sıra tayin uygulamasının tekrar uygulanmasını ya da ikinci il içi yapılmasını istiyorum.
 • Aysun
  5 ay önce
  Bursa milli eğitim 6 haziranda n beri öğretmenleri bekleti yor.Hepimizin gözü kör oldu bilgisayara bakmaktan.Olabilir yetişemeyebilir ama en azından öğretmenlere bir açıklama yapılmalı idi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Metin Uca'nın paylaştığı evde kalmış kızı evlendirme ritüeli
Metin Uca'nın paylaştığı evde kalmış kızı evlendirme...
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi