Okul müdürü ve yardımcılarına 2 saat fazladan ek ders ücreti ödemesi için MEB yazısı Okul müdürü ve yardımcılarına 2 saat fazladan ek ders ücreti ödemesi için MEB yazısı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve yapılan başvuruların değerlendirilmesin ardından sonuçlanan“Öğretmen gözüyle eğitim öğretim” temalı fotoğraf yarışması ile en güzel fotoğrafları çeken öğretmenler belirlendi. Dereceye giren öğretmenlere bakanlık tarafından hediye edilecek olan fotoğraf makinası  24 Kasım Öğretmenler Gününde verilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından gerçekleştirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen “Öğretmen Gözüyle Eğitim Öğretim” temalı öğretmenler arası fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye giren eserler belli oldu. Yarışmada Samsun’dan beden eğitimi öğretmeni Muhammet Recep Güneysu öğrencilerin okul bahçesinden sınıflara koşarak girdiği anı ölümsüzleştirdiği fotoğrafıyla birinciliği kazandı. Başta Samsun’da ki öğretmenimizi ve derece giren tüm öğretmenlerimizi tebrik ederiz.  Bunun dışında Bartın’dan İngilizce Öğretmeni Serdar Aydın’ın fotoğrafı ikinci, Kırıkkale’den Görsel Sanatlar Öğretmeni Gülten Akıncı Engin’in fotoğrafı ise üçüncü seçildi.

Öğretmenlerin Çektiği  700 Fotoğraf Değerlendirildi!

Milli Eğitim Bakanlığı Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından öğretmenleri sanatsal etkinliklere teşvik etmek amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasında öğretmenler tarafından çekilen 700 fotoğraf değerlendirildi. Yapılan ödemelerin ardından üç öğretmenin ödül olacağı sonuçlar belli oldu ve 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına çağırılan öğretmenlere bu programda fotoğraf makinası hediye edilecek.