MEB Müsteşarı Yusuf Tekin başlatmıştı. Listelerde #MaarifOrdusuNobette listelerde bir numarada

15 Temmuz darbe girişiminde yaşananların unutulmaması için sosyal medyada açılan "#MaarifOrdusuNobette" etiketi ilgi görüyor. Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Tekin'in, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılı dolayısıyla Twitter üzerinden başlattığı "#MaarifOrdusuNobette" etiketli paylaşımlar ilk sıraya kadar yükseldi

16 Temmuz 2017 - 00:18

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe  girişiminde yaşananların unutulmaması için sosyal medyada açılan  "#MaarifOrdusuNobette" etiketi yoğun ilgi görüyor. 

Milli eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin'in, 15 Temmuz darbe  girişiminin birinci yılı dolayısıyla Twitter üzerinden başlattığı  "#MaarifOrdusuNobette" etiketli paylaşımlar ilk sıraya kadar yükseldi.

Tekin'in "Saat tam 19'da hükümetimizin, milletimizin teröre karşı  mücadelesine destek olmak için #MaarifOrdusuNobette hastagi ile başlıyoruz."  mesajından sonra sosyal medya kullanıcıları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik  Günü'ne ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Bakanlık bürokratları, Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı ALİ YALÇIN, Türk  Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve birçok eğitimci aynı etiketle 15 Temmuz  mesajı paylaştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası