MEB'den Okulların Açılmasına Resmi Yazı, Okulların Eğitime Hazır Hale Getirilimesi İstendi

Milli Eğitim Bakanlığı, kurumlara gönderdiği resmi yazı ile, okulların eylül ayında eğitim öğretime açılması için gerekenlerin yapılmasını ve okulların eğitime hazır hale getirilmesini istedi.

MEB'den Okulların Açılmasına Resmi Yazı, Okulların Eğitime Hazır Hale Getirilimesi İstendi
13 Ağustos 2021 - 21:21
MEB 2021-2022 Eğitim -Öğretim yılında okulların eğitim ve öğretime hazır hale getirilmesi dair resmi yazıyı illere gönderdi.
Milli Eğitim Bakanlığı MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 81 il milli eğitim müdürlüğüne gönderilen 2021-2022 Eğitim- Öğretime Hazırlık Çalışmaları konulu resmi yazı ile okulların eğitim ve öğretime hazır hale getirilmesi istendi.
Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilen resmi yazıda ayrıca okul ve kurum binalarının girişlerinde öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların maske ihtiyaçlarını gidermek amacıyla dizayn edilmiş, içinde günlük maskelerin bulundurulması , her öğrencinin ve okul çalışanlarının ihtiyaç halinde maskesini alıp değiştirebileceği, kirli ve temiz maskenin ayrı ayrı konulacağı kumbara, bölme veya kutuların hazırlanarak hizmete sunulması istendi.

Bu haber 1281 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum