MEB'den öğretmenlere 17 Eylül müjdesi

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmenlere yönelik sevindiren açıklama Twitter üzerinden yapıldı. MEB, öğretmenler tarafından büyük endişeye neden olan kitapların yetişmeyeceği yönündeki beklentilere yönelik açıklama yayınlayarak 17 Eylül'de tüm ders kitaplarının öğrencilerin masasında olacağını duyurdu.

MEB'den öğretmenlere 17 Eylül müjdesi
09 Eylül 2018 - 00:45

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN twitter hesabından yaptığı açıklama ile veli ve öğrencilerin rahat olmalarını belirterek 18 milyon öğrencinin ders kitaplarının 17 Eylül’de ders zilinin çalmasıyla beraber sıralarda olacağını kamuoyuyla paylaştı.
Son günlerde özellikle öğrencilerin ders kitaplarının zamanda teslim edilemeyeceği yönünde basında çıkan haberler üzerine işin en tepedeki ismi olan MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN çıkan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirtir nitelikte açıklamada bulundu.

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN’ın Twitter’dan yaptığı işte o açıklama ;


Ders kitaplarının basım ve dağıtım sürecinin planlandığı gibi devam ettiğini söyleyen Genel Müdür Salih AYHAN 18 Milyon öğrencinin ücretsiz ders kitaplarının okulların açıldığı gün olan 17 Eylül’de ders zilinin çalmasıyla beraber sıralarda hazır ve öğrencileri bekliyor olacağını ifade etti.
Kaynak:Kamugündemi


Bu haber 11820 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort