MEB'den geçici öğretmenlik eğitimi duyurusu

Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonlarının Desteklenmesi Projesi” kapsamında 27 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya ilinde; 23 ilde Ek-1 listede yer alan Geçici Eğitim Merkezi koordinatörlerine ve EK-2 listedeki Halk Eğitim Merkezi müdürlerine ve müdür yardımcılarına yönelik "MEB İdari Personel Eğitimi-2" faaliyeti yapılması planlanmıştır.

09 Mart 2017 - 16:08 - Güncelleme: 09 Mart 2017 - 16:56

Eğitimlere katılacak kişilerin yol ve konaklama giderleri proje bütçesinden karşılanacak olup, katılımcıların görev yaptığı yerden Antalya’ya 400 km. ve üzerinden daha uzak olan illerden katılacak kişilerin Uçak Bileti proje organizasyon sorumlusu firma tarafından alınacaktır.

400 km altı mesafedekiler ulaşımlarını otobüs ya da kendi araçları ile gerçekleştirebilirler. Kendi araçları ile ulaşımlarını sağlayanlara otobüs rayiç bedellerine göre ödeme yapılacaktır. Otobüs ile ulaşım sağlayanlara ise otobüs bilet bedelleri ödenecektir.

Katılımcılar konaklayacakları otele 26 Mart 2017 tarihinde öğleden sonra giriş, 01 Nisan 2017 tarihinde de öğleden önce çıkış yapacaklardır.

Bu bağlamda eğitimlere katılım azami önem arzetmekte olup; katılımcıların bilgilerini en geç 10/03/2017 Cuma günü mesai bitimine kadar http://pictes.meb.gov.tr/pys internet sitesinden GEM’e ait şifreleri ile giriş yaparak

Başvuru bağlantısından bilgilerini doldurmaları gerekmektedir.   Eğitime katılacakların onayı İl Proje Koordinatörü tarafından proje yönetim sitesi (http://pictes.meb.gov.tr/pys)üzerinden gerçekleştirilecektir.  Eğitim yapılacak yer, ulaşım ve organizasyon iletişim bilgileri ile katılacak kişilerin görevli ve izinli sayılmalarına ilişkin Bakanlık Onayı il milli eğitim müdürlüklerine resmi yoldan bilahare gönderilecektir mebpersonel

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
21 Kasım 2017 tarihli atama kararları
21 Kasım 2017 tarihli atama kararları