Sözleşmeli personel, ücretli öğretmen ve taşeron işçilerine kadro müjdesi Sözleşmeli personel, ücretli öğretmen ve taşeron işçilerine kadro müjdesi

Malatya'nın  Yeşilyurt Belediyesinde görev yapan 1.030 personel için ihaleye çıkılan maaş promosyonunda görüşmeler tamamlandı. Belediye yetkilileri ile banka görevlileri arasında yapılan ihale sonucunda, Yeşilyurt Belediyesi personelinin hesabına tek seferde olmak üzere  27 bin 50 TL banka promosyonu yatırılacak. Atılan imza sonucu varlıan anlaşmada belirlenen banka maaş promosyonu miktarı çalışanlar arasında büyük bir sevinçle karşılandı. Belediye personelinin banka promosyonunun ilk maaşta hesaplarına yatırılacağı duyuruldu.
Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesinde görevli personelin maaş promosyonu ücretini belirlemek üzere yapılan ihale sonuçlandı. 2022-2027 yıllarını içeren yeni maaş anlaşması sonrasında belediye personeline tek seferde 27 bin 50 TL banka promosyonu ödenmesine dair anlaşmada ihale sözleşmesinde yer aldı.
Mutabakan sağlanan banka promosyonu ücretinin miktarı belediye çalışanları arasında büyük bir sevinçle karşılandı. Belediye personelnin yüzünü güldürecek maaş promosyon ihale sürecinin tamamlanmasında büyük bir emek sarf ettiği bildirilen ınar, banka promosyonunun ilk maaşta personellerin hesabına yatırılacağının söyledi.
Yeşilyurt Belediye personelinin her şeyin en güzeline layık olduğunu ifade eden ınar, “Yeşilyurt Belediyemizde birlikte aynı mesaiyi paylaştığımız çalışanlarımıza ekonomik yönden bir destekte daha bulunmanın büyük bir sevincini yaşıyoruz. Her biri bizim ayrı bir değer ve kıymet taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk.
İhale komisyonu, banka temsilcileri ile toplanarak, 2022-2027 yıllarını içeren yeni maaş anlaşması için ihaleyi gerçekleştirdiler. Belediye personeline ekonomik destek sağlamayı hedefleyen anlaşmanın en önemli konusu hiç şüphesiz, personellerimize verilecek olan promosyon bedeli olmuştur. Yapılan ihale neticesinde 5 yıllık maaş ihalesini kazanan banka tarafından tek seferde personellerimizin hesabına 27 bin 50 TL yatırılacaktır. Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. Bütün çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.