Lise öğrencilerinden 'teröre lanet' yürüyüşü

Son zamanlarda verdiğimiz şehit sayıları her gün artıyor. Tüm yurt olarak bu şehitlere üzülüyoruz. Lise öğrencileri şehitler için yürüyüş düzenledi.Düzce İmam Hatip Liselileri ve Mezunları Derneği üyeleri ve bir grup öğrenci, son dönemde yaşanan terör olaylarını protesto etti.

23 Aralık 2016 - 16:31

Cedidiye Camisi önünde toplanan grup, Türk bayrakları açıp, terör örgütü aleyhine slogan atarak Anıtpark Meydanı'na kadar yürüdü.
Burada, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından grup adına açıklamayı yapan Muhammed Fatih Keskin, devletine, milletine, vatanına ve bayrağına gönülden bağlı gençler olarak terörü lanetlemek için toplandıklarını söyledi.

Türkiye'nin aşığı olduklarını belirten Keskin, terörün her türlüsünü şiddetle kınadıklarını vurguladı. Keskin, şöyle konuştu:

"Çoluk çocuk yaşlı ve genç demeden bu ülkeyi bölmek ve parçalamak için sinsice kahpece ve korkakça yapılan bu terör faaliyetlerinin bizlerini yıldıramayacağını, korkutamayacağını tüm dünyaya buradan ilan ediyoruz. Kalbimizde taşıdığımız iman, göğsümüzde taşıdığımız vatan sevgisiyle bir olacağız, kardeş olacağız, ülkemizi bu kahpe hainlere karşı böldürmeyeceğiz. Türk'ü, Kürt'ü, Sünnisi, Alevisi, sağcısı, solcusu bu al bayrak altında tek vücut olacak, tüm emperyallerin ve hain işbirlikçilerin oyunlarını bozacağız. Gençler olarak bizler dünyanın her neresinde kan akıtılıyorsa zalimin karşısında mazlumun yanında olacağız."
Grup, açıklamanın ardından dağıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adli Bilişim Uzmanından flaş Bylock açıklaması
Adli Bilişim Uzmanından flaş Bylock açıklaması
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem