Levent Üzümcü Cübbeli Hocayı Topa Tuttu

Oyuncu Levent Üzümcü, Menzil Şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öpen Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Levent Üzümcü bu açıklamasına Cübbeli Hoca ne diyecek merak konusu..

23 Eylül 2018 - 08:51 - Güncelleme: 23 Eylül 2018 - 15:27

Oyuncu Levent Üzümcü, Menzil Şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öpen Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

 

 

Oyuncu Levent Üzümcü, Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün Menzil Şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öpmesiyle ilgili olarak ‘psikiyatrik rahatsızlık’ yorumunda bulundu.

 

 

Kişisel Twitter hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Üzümcü, “Sorun bir psikiyatrik rahatsızın 'şehit protez uzvu?' öpmesi değil, sorun bu rahatsızlığın yurdumuzu domine etmesi. Yoksa psikiyatrik rahatsızlar dünyanın her yerinde var” dedi.

 

 

 

Levent Üzümcü kimdir?

Ünlü oyuncu Levent Üzümcü İstanbul Şehir Tiyatrolarından ihraç edildi. Levent Üzümcü bu durumu Twitter hesabından paylaştı. Peki Levent Üzümcü kimdir? İşte merak edilen ayrıntılar..

 

 

Oyuncu levent üzümcü yaşanan durumu Twitter hesabından paylaştı. Üzümcü şöyle yazdı: "Adımımı 1996 yılında attığım İstanbul Şehir Tiyatroları'ndan, Gezi direnişi sürecindeki duruşum ve Sosyalist Enternasyonel'de yaptığım konuşma gerekçe gösterilerek atıldım. Bu kararı, üzüntü, şükür ve mesuliyet hissederek sizlerle paylaşıyorum"

 

Kararın siyasi ve bu nedenle geçici olduğunu belirten Üzümcü, avukatlarının gerekli hukuki girişimlerde bulunacağını aktardı.

 

LEVENT ÜZÜMCÜ KİMDİR?

 

6 Temmuz 1972 İzmir doğumludur. İlkokulu Karşıyaka Aydoğdu İlkokulu'nda, liseyi İzmir Eşrefpaşa Lisesi'nde okudu. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu, Los Angeles Film Okulu Oyuncu Yönetmenliği eğitimi almıştır.

 

 

1996 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Atv'de yayınlanmış olan AvrupaYakası adlı dizide Cem karakterini canlandırmıştır.

Ayrıca haftanın 3 günü Türkmax'ta yayınlanan Akıl Şampiyonu adlı yarışmayı sundu. Ada ve Batu Üzümcü'nün babası olan Levent Üzümcü, psikolojik danışman Ebru Tuay Üzümcü ile evlidir.

Oynadığı Diziler

Harem (dizi) 2012-2013

Acayip Hikayeler 2012

Anneleri ile Kızları 2011

Şen Yuva 2010

Avrupa Yakası (2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009) (Cem)

Serseri Aşıklar (dizi) 2003

Bayanlar Baylar 2002

Biz Size Aşık Olduk 2002

Evdeki Yabancı 2000

Küçük İbo 1998

Bir Umut 1997

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • 01 ADANA
  3 hafta önce
  Yaşasın Cübbeli Ahmet Hoca
 • Şarlo
  3 hafta önce
  Levent Üzümcü adam gibi adam da, Levent in yerine bu şarlatan din tüccarını savunan avanakları nasıl akıllandıracağız, orası zor işte. Yarın öbür gün fetoşun düşürdüğü durumlara geldiklerinde ağababaları gibikandırıldık derler çıkarlar işin içinden. Bu şarlatanlara inanmanın sonu hiç bir zaman iyilikle bitmez çünkü
 • Mumin
  3 hafta önce
  Bunun gibi imansız ve izansiz çok bu ülkede cüppeli hocanın yaptıkları kendisini bağlar ben hocamız severim ayrıca bunun gibi imansizlar çıkar kendileri her hangi yerler sonrada boş boş konuşurlar size o önemsiz boş gikirlerinizi soran yok zaten gezi zekalılar sizi
 • N. Dağlı
  3 hafta önce
  Gezi zekalı ÇAPSIZ. Medya maymunu, tek kullanımlık ıslak mendil. Gündeme gelme çabası. hdpkk katıl daha çok gündem olursun.
 • Muaz
  3 hafta önce
  Levent Üzümcü, kim ya? Gezi Çapulcusu değil mi bu? Canlı yayında mizansen çevirip milleti kandırma peşine düşen, yalancı hadsiz!! Hala defolup gitmedi mi sattığı ülkeden? Gitmediyse ayıp bize be!!
 • Antalya
  3 hafta önce
  Harbiden kim bu levent
 • Taliban
  3 hafta önce
  Arapmisin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ders saatleri ile ilgili öğretmenleri ve öğrencileri sevindiren flaş gelişme
Ders saatleri ile ilgili öğretmenleri ve öğrencileri sevindiren...
Çocuğumuzla Nasıl Doğru İletişim Kurabiliriz?
Çocuğumuzla Nasıl Doğru İletişim Kurabiliriz?