Lefkoşa, Samsung'un Galaxy Note 10'unu sevecek

Samsung Galaxy Note 10 ve 10+ 23 Ağustos'a kadar çıkmıyor, ancak büyüleyici Aura Glow renginde daha büyük telefonumuz var - kelimenin tam anlamıyla elimizde - ve kutudan çıktıktan birkaç saniye sonra zaten kesin olarak söyleyebiliriz bir öğrenme eğrisi olacaksınız.

06 Ocak 2020 - 12:41 - Güncelleme: 06 Ocak 2020 - 13:15

Samsung Galaxy Note 10 ve 10+ 23 Ağustos'a kadar çıkmıyor, ancak büyüleyici Aura Glow renginde daha büyük telefonumuz var - kelimenin tam anlamıyla elimizde - ve kutudan çıktıktan birkaç saniye sonra zaten kesin olarak söyleyebiliriz bir öğrenme eğrisi olacaksınız.

Kulaklık jakının veya S-Pen'in bizi rahatsız eden yeni hava hareketi kontrollerinin kaldırılması değil, güç düğmesi. Telefonun her zamanki sağ tarafından soldaki ses şiddeti düğmesinin altına taşındı.

Bir sağ olarak, Note 10+ cihazının sağ tarafındaki güç düğmesine içgüdüsel olarak ulaştım iPhone XS ve Android telefonum yıllardır, sadece orada hiçbir şey olmadığını anlamak için.

Sol elimle güç düğmesine basmayı öğrenmek kas hafızamın bir miktar yeniden öğrenilmesini gerektirecek.

Gerçi: Her şey için: Bu. Dır-dir. Sizin. An!

AYRICA BAKIN: Samsung neden kulaklık jakını Galaxy Note 10'dan çıkardı

Sonunda, solgunluğu ikinci gibi hissettirmeyen amiral gemisi Samsung telefonu sınıf vatandaşları. Not 10 ve Not 10+'da, haklar yıllardır yapabildiğimiz için artık güç düğmesine kolayca ve rahatça basabilir. Artık işaret parmağınızla garip bir şekilde iletişim kurmanıza gerek yok.

Güç düğmesinin sağ taraftan sol tarafa taşınması da diğer iki önemli değişiklikle birlikte geliyor: cihazı kapatmak ve Bixby'yi etkinleştirmek.

Not 10 telefonlarının hiçbiri fiziksel bir Bixby düğmesiyle gelmediğinden, Samsung şimdi dijital asistanı güç düğmesine uzun bir basışla eşleştirdi.

Görüntü: ekran görüntüsü: raymond wong / mashable

Ayrıca güç düğmesine ve ses kısma düğmesine aynı anda basarak kapatma menüsünü de açabilirsiniz. Neyse ki, bu sadece varsayılan ayardır ve Bixby'yi etkinleştirmekten güç kapatma menüsünü görüntülemeye kadar uzun basışınızı değiştirebilirsiniz.

Bunu yapmak için Ayarlar> Gelişmiş özellikler'e gidin. > Yan tuş ve ardından "Basılı tutun" altında "Wake Bixby" ayarını "Kapatma menüsü" olarak değiştirin ve gitmek iyidir.

Dediğim gibi, Not 10 alırsanız veya Not 10+, eğer haklıysanız bir başlangıç ​​öğrenme eğrisi olacaktır. Eski alışkanlıkları öğrenmek ve yenilerini oluşturmak zordur, ancak temel olarak başka seçeneğiniz yoktur. Ancak, solaksanız, güç düğmesi değişikliği temelde mükemmeldir.

Derinlemesine performans, kamera karşılaştırmaları ve daha fazlası ile Not 10'ları tam olarak inceleyeceğiz, ancak Şimdi, solaksanız, devam edin ve yumruklarınızı pompalayın! Zamanınız geldi.

 kaynak: https://mashable.com/article/samsung-galaxy-note-10-plus-power-button/

Bu haber 708 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum