KPSS Şartsız Ve Sınavsız Okul Öncesi Öğretmeni Alımı

Türkiye'de özel sektörde faaliyet gösteren eğitim kurumlarına İŞKUR tarafından sınavsız ve KPSS şartsız okul öncesi öğretmeni alımı yapılacak.

KPSS Şartsız Ve Sınavsız Okul Öncesi Öğretmeni Alımı
01 Mayıs 2019 - 14:06

Türkiye genelinde özel sektörde faaliyet gösteren eğitim kurumlarına okul öncesi öğretmeni için İŞKUR tarafından alım yapılmaktadır. İŞKUR sitesinde yer alan ilanlara yapılacak başvuruların ise KPSS şartsız ve sınavsız olacağı belirtildi. Türkiye'nin birçok ilinde özel sektörde faaliyet gösteren eğitim kurumlarına okul öncesi öğretmenliği için başvuruda bulunacak adayların özel eğitim kurumları tarafından belirlenen şartlara uygun olmaları yeterli.

Başvurular İŞKUR Web Sitesinden Yapılacak

 Türkiye'nin birçok ilindeki çeşitli özel eğitim kurumları İŞKUR aracılığı ile sınavsız ve KPSS şartsız bay ve bayan okul öncesi öğretmeni alımı yapıyor. Söz konusu ilanlara başvurular ise Türkiye İş Kurumu resmi web sitesi üzerinden dijital ortamda yapılmaktadır. İŞKUR üzerinden okul öncesi öğretmeni alımlarına başvuruda bulunacak adaylar, e-devlet üzerinden de giriş yaparak yayınlanan ilanların ayrıntılı açıklamalarını okuyabilir ve kendileri için uygun olan ilanlara başvuru işlemlerini yapabilirler.

Bu haber 1619 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort