KPSS şartsız öğretmen alımı yapılacak

Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı okullara ' En Az Ön Lisans Mezunu KPSS'siz' Ücretli Öğretmen Alımı yapılıyor..İşte haberin detayları..

31 Temmuz 2017 - 11:39

İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından, resmi internet sayfaları üzerinden yayımlanan ücretli öğretmen alım ilanında en az ön lisans mezunu çok sayıda öğretmen alımı yapılacağı belirtildi. Yayımlanan ilanda 2017-2018 eğitim öğretim dönemi ders yılında okullarda bulunan öğretmen açığının kapatılması için ilana çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda öğretmen alımı yapacaklarını duyurdu.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI

(Ereğli/Konya) İlçemiz okullarında, ilgili mevzuat hükümlerine göre, ihtiyaç olan yerlerde ve alanlarda çalışmak üzere ücretli öğretmen görevlendirmesi için, ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI 14 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ gününden itibaren; http://eregli42.meb.gov.tr/erbis/ucretli/ internet adresimizden tamamen online ortamda alınacak olup, başvuru esnasında + Kimlik belgesi dosyası (tarama) (PDF) (en çok 400 KB büyüklüğünde) + Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (tarama) (JPG) (en çok 100 KB büyüklüğünde) + E-devlet üzerinden barkodlu olarak indirilmiş YÖK Mezun Belgesi (PDF) (en çok 150 KB büyüklüğünde) + Varsa; formasyon belgesi dosyasının (tarama) (PDF) (en çok 400 KB büyüklüğünde) sisteme yüklenmesi gerekecektir. Başvuruda bulunacak olan adayların bu hususlarda hazırlıklı olmaları başvuru işlemlerini kolaylaştıracaktır. Başvuruda bulunmadan önce açılacak olan sayfadaki bilgilendirme metninin dikkatli şekilde okunarak incelenmesi önemle tavsiye olunur. Kamuoyuna duyurulur. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konya/Ereğli

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maçtan sonra kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Maçtan sonra kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Sınav ücretleri ile ilgili önemli gelişme
Sınav ücretleri ile ilgili önemli gelişme