KOSGEP'e rekor başvuru

KOSGEB'in yüz binlerce kişi tarafından merakla beklenen destek programı için başvuru süreci başladı. 50 Bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkanından 15 bin KOBİ yararlanacak.

19 Aralık 2016 - 10:15

KOSGEB'e Başvuru Yağacak! Beklenen Destek Programı Başladı ! KOSGEB'in merakla beklenen sıfır faizli işletme kredisi desteği için başvuru işlemleri başladı. Yüz binlerce kişi tarafından açıklandığı günden , bu yana merakla beklenen programdan 15 bin KOBİ faydalanabilecek. Başvurular  için "http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr" adresi kullanılacak.

Başvurudan faydalanmak isteyen kobilerin KOSGEB veritabanına kayıtlı olma şartı aranıyor. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın ve sonrasında KOSGEB başkanının konu ile ilgili açıklamalarından kısa süre sonrasında KOSGEB veri tabanına kayıt olan ve bilgilerini güncelleyen firma sayısında büyük bir artış görüldüğü öğrenilirken, söz konusu başvuru işlemleri nedeniyle internet sayfası zaman zaman kesintiye de uğradı.

Başvuru işlemleri 21 Aralık Çarşamba 23:59 'a kadar devam edecek. Başvurularda önce kayıt yaptıran, sonra kayıt yaptıran şeklinde ayrım yapılmayacağı yetkililer tarafından özellikle vurgulandı. Kayıt ve güncelleme işlemleri ve diğer detaylar hakkında KOSGEB resmi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
20 bin eğitimci FETÖ'den mercek altında, savcılık harekete geçti
20 bin eğitimci FETÖ'den mercek altında, savcılık harekete...
MEB'den alan değişikliği hakkında açıklama
MEB'den alan değişikliği hakkında açıklama