Körfez Anadolu İlkokulu'ndan muhteşem yıl sonu sergisi

Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde hizmet veren Anadolu İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri muhteşem bir yıl sonu sergisine imza attı. Öğretmenlerin öncülüğünde yapılan çalışmalarla Türkiye'nin önde gelen tarihi eserleri, boğaz köprüsü ve boğaz maketlerle canlandırıldı. Taşlarla yapılan süsleme ve boyama çalışmaları ziyaretçileri büyüledi.

24 Mayıs 2017 - 11:27 - Güncelleme: 24 Mayıs 2017 - 11:57

Kocaeli Körfez Anadolu İlkokulu okul idaresi ve öğretmenleri yıl sonu sergisi ve yıl sonu panayırı düzenledi. Öğrencilerin ve velilerin büyük ilgi gösterdiği etkinliklerde en fazla ilgiyi öğretmenler ve öğrencilerin çalışmaları sonucu yapılan sanat eserleri çekti.
Ders içi etkinlikler olarak yapılan çalışmalarla Türkiye genelinde bulunan önemli tarihieserler  maket halinde sergilendi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden saat kulesine, Çanakkale Şehitler Anıtı'ndan camilere kadar birçok eserin yer aldığı çalışmalar ziyaretçiler tarafından ilgi ile izlendi.
Serginin önemli bir bölümünü de taşlarla yapılan boyama çalışmaları oluşturdu. Çakıl taşlarının boyanarak sanat eserine dönüştürülmesi görenlerde hayranlık uyandırdı. 
Sınıf öğretmenleri Nurşen Kumaş Çetinkaya ve Mediha Kılıç öncülüğünde yapılan çalışmaları Okul Müdürü Yılmaz Turan da ziyaret etti.
İşte öğretmenlerin ve öğrencilerin emekleri ile ortaya çıkan o muhteşem eserler:


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'den tutuklu öğretmenden ilginç savunma geldi
FETÖ'den tutuklu öğretmenden ilginç savunma geldi
İstanbul'da skandal olay: Yine serviste unuttular
İstanbul'da skandal olay: Yine serviste unuttular