Koncuk: Türk milleti eşkıyaya pabuç bırakmaz!

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Taksim saldırısını kınadığı mesajında  ”Bin yıllardır bu topraklarda yaşamanın bedelini kanla, canla ödeyen bu millet eşkıyaya da pabuç bırakmayacaktır” dedi.

21 Mart 2016 - 00:27

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk mesajında;

“Son dönemde ülkemizin metropol kentlerinde peş peşe yaşanan hain saldırılara bir yenisi de İstanbul’da eklenmiştir. İstanbul’umuzun en eski ve tarihi caddelerinden birisi olan İstiklal Caddesinde bir canlı bomba tarafından düzenlenen saldırıda şu ana kadar, 4 kişi hayatını kaybetmiş, 36 kişi ise yaralanmıştır.

Türkiye’nin uzun yıllardır kanayan yarası olan terör belası çirkin ve iğrenç yüzünü artık sivil vatandaşlara da saldırarak göstermektedir.  Milletimizin huzuru, birliği ve dirliğine kast eden hainlerin boş bir hayal peşinde koştukları ortadadır. Bin yıllardır bu topraklarda yaşamanın bedelini kanla, canla ödeyen bu millet eşkıyaya da pabuç bırakmayacaktır. Ancak, son dönemde art arda yaşanan bu patlamalarla birlikte ülkemizin geleceğinin ciddi bir tehdit altında olduğunu görmekteyiz.

Ülkemizi yöneten siyasi iktidarın bu olaylar karşısında kararlılıkla durarak Türk milletine uzanan bu kirli elleri bir an önce bertaraf etmesi gerekmektedir. Genç yaşlı, kadın erkek, çoluk çocuk demeden hedef seçen eli kanlı katillerin arkasındaki şer odakları gün yüzüne çıkarılmalı ve hak ettikleri cezalara çarptırılmalıdırlar. Bir kez daha kararlılıkla vurgulamak isterim ki, Türk milleti üzerinde kurgulanan bu tezgahı bozacak, sinsi elleri kırarak oyunlarını bozacaktır.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak, İstiklal Caddesinde yaşanan bu hain saldırıyı lanetliyor, hayatını kaybedenlere yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralıları da acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

Kaymakam yapıyorsa öğretmen neden yapmasın TIKLA OKU

Öğretmenim öğrenciye sakın dokunma TIKLA OKU

FACEBOOK ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası
İzmir’de öğretmen ve müdür arasında otopark kavgası
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu
36 yaşındaki öğretmen tarlada ölü bulundu