Koncuk: ''FETÖ'yle Mücadele Konusu İyice Sulandırıldı''

Maku Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk FETÖ ile mücadele konusunda yaptığı açıklamada ''FETÖ'yle Mücadele Konusu İyice Sulandırıldı'' diyerek gelişmelere tepkisini gösterdi.

27 Mayıs 2017 - 21:23 - Güncelleme: 28 Mayıs 2017 - 01:39

Koncuk, Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar: ''FETÖ'yle mücadele konusu iyice sulandırıldı.En son Sözcü gazetesinin,daha önce milliyetçi, vatansever kişilerin suçlanması kabak tadı verdi. FETÖ'yle mücadele edelim derken, alakasız binlerce masum insanın da açığa alınması veya ihracı artık kamu vicdanını rahatsız etmektedir. Hükümet, bu haksızlıklar sebebiyle,15 Temmuz'daki haklılığını kaybetmektedir. 
FETÖ'yle mücadele masumların canını yakan boyut kazanmıştır. Türkiye, FETÖ'yle mücadele adı altında yaşanan, masumların canını yakan, bu hukuk dışı görüntüden hızla çıkmalı, normalleşme sağlanmalıdır. FETÖ'yle mücadele elbette yapılmalı,ancak keyfilikten çıkılarak hukukun gerekleri uygulanmalı,anlamsız kriterlerden derhal vaz geçilmelidir. Yoldan geçerken selam verenin FETÖCÜ sayıldığı,banka hesabı, sendika üyeliği vb.kriterler olduğu sürece bu fasit daireden çıkış imkansızdır. Şu Mübarek Ramazan ayı da vesile kılınarak, yeni sayfa açılmalı, hukuk devleti olduğumuz artık hatırlanmalıdır.Aksi çözümsüzlüktür, acıdır. Dün FETÖCÜLÜĞÜ tescilli olan bazı isimlerin bugün, FETÖ'yle mücadele konusunda ahkam kesmesine de dikkat edilmelidir.Kirli isimlere dikkat! Kavurmacılar vb isimler bir şekilde ellerini kollarını sallayıp gezerken olan garibanlara, masumlara olmaktadır.FETÖ'yle mücadele bu mudur?''

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Öğretmenlerin Haziran seminerine üzen açıklama

 


YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu ölüme terk etti
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu...