Kocaeli'de akıl almaz bir trafik kazasında, kazayla ilgisi olmayan, olayla tamamen alakasız bir öğretmen hayatını kaybetti. Orhan Gündoğdu isimli öğretmen, yolda yürüdüğü esnada kontrolünü kaybeden otomobilin çarpması neticesinde hayatını kaybetti.

8 ay önce öğretmen olarak Kocaeli'ye tayin gelen Orhan Gündoğdu, evliydi. Gündoğdu'nun 2 çocuğu olduğu öğrenildi.

Kaza ile ilgili olarak gelen bilgilere göre Orhan Gündoğdu isimli öğretmen Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde yolda yürüyordu. Bu esnada yoldan geçen bir otomobil kontrolünü kaybetti be Orhan öğretmene çarptı. Çarpmanın etkisi ile öğretmen olay yerinde yaşamını yitirdi. Başiskele ilçesi Sepetlipınar Mahallesi D-130 kara yolu Yalova istikametinde meydana gelen kazada, Sefa T. tarafından kullanılmakta olan 41 ST 138 plakalı otomobil şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesinin ardından önce Orhan öğretmene, ardından da yol kenarındaki beton elektrik direğine çarparak ikiye bölündüğü bildirildi. Olay mahallinde otomobilin çarptığı öğretmen Gündoğdu ölürken, otomobilin sürücüsü de yaralandı. Olayı görev vatandaşların haber vermesi üzerine olay mahalline gelen polis ve sağlık ekipleri yaralı şoförü hastaneye kaldırdı. Sefa T., Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Orhan Gündoğdu isimli başöğretmenin 8 ay önce Gölcük ilçesindeki Kocaeli Sanayi Odası Dumlupınar Ortaokulu özel eğitim sınıfı başöğretmen olarak Kocaeli'ye geldiği belirlendi.

Evli ve 2 çocuk babası Gündoğdu'nun cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Yozgat'a gönderildi. Sürücü Sefa T.'nin hastanede tedavisinin devam ettiği bildirilirken kaza ile ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tahkim ve Arabuluculuk Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği Yayımlandı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tahkim ve Arabuluculuk Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği Yayımlandı