Klibinde '' Çocuk Geline Hayır'' Dedi

Klibinde '' Çocuk Geline Hayır'' Dedi
26 Aralık 2018 - 01:26

Klibinde ‘’ Çocuk Geline Hayır’’ Dedi

 Rising Star yarışmasında finalist olduktan sonra Kınay Production etiketiyle ‘’Gök Kubbe’’ şarkısını çıkaran Yiğit Okan şimdilerde ise ‘’ Oy Gelin’’  türküsünü farklı yorumuyla okuyarak hızlı bir çıkış yaptı. 

İlk single çalışmasından sonra hayran kitlesini çoğaltan Yiğit OKAN sesinin farklı tınısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Kendinden yaşça çok büyük adamla, zorla evlendirilen bir kızın isyanını anlatan klip kanayan yaralara adeta göz oluyor. Ünlü isimlerin doğayen  Şahin Özer’in yapımcılığını üstlenmesiyle ‘’Oy Gelin Projesi’’  dinleyenlerle buluşturuldu. Yapılan bu projede Klip yönetmenliğini Sıtkı Başaralan üstlendi.

Proje için 3 kez Klip Çekildi!

Yiğit Okan ‘’ çocuklar geleceğimiz, ülkeyi en iyi ifade olacak olanlar, sevginin ta kendisi, milletin yansıması, onlar küçük bir yonca …Çocuklar için birçok şey söylenebilir. Kimselerin o yoncaları söndürmeye hakkı yok .  Bende bu projeyle ses olmak istedim. Umarım farkındalığa bir katkım olur ‘’dedi., İnsanlara bunu doğru hissettirebilmek ve dokunabilmek için çok titizlendiklerini ve her çekilenin olmadığını düşünerek 3 kez yeni baştan klip çektik diye ekledi.

Bu haber 512 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort