Kitap Sevdalarına İndirim Kuponu Fırsatı!

Dijitalleşme çağı ve teknolojinin geldiği son noktaya baktığımızda tüm mağazaların artık internet mağazacılığına giriş yapmaya başladığını görebiliriz.

Kitap Sevdalarına İndirim Kuponu Fırsatı!
26 Mart 2019 - 16:46 - Güncelleme: 30 Kasım 2019 - 08:53
Bu mağazalara internet sektöründe e-ticaret mağazası ismi verilmektedir. E-ticaret mağazaları müşterilerin satın alma eğilimlerini etkileyebilmek adına kampanyalar düzenlerler. Bugün kampanyalar sırasında elde edebildiğiniz indirim kuponlarının nasıl ücretsiz bir şekilde alınabileceğinden ve indirim kuponunun ne anlama geldiğinden söz edeceğiz.

İndirim kuponu nedir?

E-ticarette ve çevrimiçi alışverişlerde, bir kupon kodu veya promosyon kodu, müşterilerin bir sitenin alışveriş sepetindeki (veya ödeme sayfasında) promosyon kutusuna girebilecekleri bir harf veya rakamdan oluşan, bilgisayar tarafından üretilen bir koddur. Kupon kodunun amacı tüketicilerin satın alma eğilimlerini değiştirebilmektir. Kupon kodları; sabit bir indirim, tüm satın alımın bir yüzdesi, ücretsiz gönderim veya satıcı tarafından bildirilen diğer indirimler gibi çevrimiçi alışverişlerde kullanılabilen indirimler sunar. Kupon kodu bazı sitelerde promosyon kodu, indirim kodu, teklif kodu, hediye kodu ve dijital kupon gibi farklı isimlerde karşınıza çıkabilir. Çevrimiçi mağazalar kupon kodlarını, alışveriş yapanların web sitelerinden alışverişe teşvik edici olarak sunmaktadır.

Bugün indirimli kitap fırsatından yararlanmaya başlayın

E-ticaret mağazaları üzerinde normal mağazalarda olduğu gibi birçok indirim ve kampanyalar düzenlenmektedir. Ancak normal mağazacılığın aksine burada işleyiş biraz daha farklı. Örneğin kitap okumayı sevenler internetten kitap alışverişlerinde iki büyük mağazadan birisini tercih ediyorlar. D&R ve İdefix birbirleri ile rekabet içinde oldukları için müşterilerinin satın alma eğilimlerini değiştirebilmek adına ara sıra kampanyalar ve indirimler düzenliyorlar. Bu gibi kampanyaları normal bir tüketicinin sürekli olarak kontrol etmesi çok zordur. Her gün kitap satışı yapan bu mağazalara girmeniz ve indirimleri takip etmeniz gerekecektir. Ancak sektöre büyük bir giriş yapan indirim kuponu sitesi sayesinde artık kampanya ve indirimleri yakından tek tıklama ile takip etme imkânınız bulunuyor. Örneğin okumak istediğiniz bir kitap var ve bunun fiyatı size pahalı geliyor. Bu gibi durumlarda kitabın indirime girmesini veya bir kampanya olup olmadığını kontrol edersiniz. Ya da tek kitap almayı düşünüyorsunuz ancak kargo ödemek istemiyorsunuz ve sırf kargo ücreti ödememek adına istediğiniz kitabı almaktan vazgeçiyorsunuz. Bu gibi durumlarda artık üzülmenize hiç gerek yok. 

İdefix ’ten yapmış olduğunuz kitap alışverişlerinde kargo ücreti ödemeyin

İndirimkuponu.com.tr adresinde yer alan idefix indirim kodu fırsatları sayesinde artık çok daha uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Kitap severler alışveriş yaptıkları sitede indirim olduğunu gördüklerinde deliye dönerler. Bizde sizin daha mutlu olabilmeniz adına idefix indirim kodu fırsatlarını sizlere sunuyoruz. İdefix indirim kodu alışveriş sepetinizde düşüş sağlayabildiği gibi kargo ücretini ödememenize de olanak sağlayabilir. Bu idefix indirim kodunun içeriğine göre farklılık gösterebilir. Mesela bazı kuponlar genel bir tutarın üstüne geçtiği taktirde TL bazlı veya belirli oran %'lik olarak değişkenlik göstermektedir. 

D&R üzerinde yapacağınız alışverişlerde indirim kuponu fırsatını kaçırmayın

D&R kitap alışverişleri konusunda edebiyat ve kitap severler tarafından en çok tercih edilen mağaza olmaya devam ediyor. Peki D&R üzerinden artık çok daha ucuza alışveriş yapabileceğinizi söyleseydik ne derdiniz? D&R indirim kuponu sayesinde, kupon kodunun özelliklerine bağlı olarak belli bir oranda indirim kazanırsınız. D&R indirim kuponu alışverişlerinizi tamamında kullanılabilir. Ancak yapacağınız alışverişlerde D&R mağazası sadece bir adet indirim kuponu kullanımına izin vermektedir. Artık sizde D&R indirim kuponu sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile kitap alışverişi yapmaya başlayabilirsiniz.

D&R indirim kuponu ve İdefix indirim kodu nereden alınır? 

Kitap sever olarak, almak istediğin yeni kitaplara ve satın almak istediğin mağazaya karar verdiğine göre şimdi sana okumayı sevdiğin için birazcık indirim yapalım. İndirimkuponu.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra arama bölümüne kitap alımı gerçekleştireceğimiz sitenin adını yazalım ve arama tuşuna basalım. Aramayı gerçekleştirdikten sonra İdefix yazarların karşına idefix indirim kodu, D&R yazanların karşısına ise D&R indirim kuponu çıkacaktır. Burada kullanmak istediğiniz indirim koduna karar vermeniz gerekiyor. Ardından kodu aç veya kampanyaya git butonlarına tıklamak yeterli olacaktır. “Kampanyaya git” butonuna tıkladığınız zaman aramış olduğunuz mağazanın sitesine yönlenerek dilediğiniz gibi alışveriş yaptıktan sonra sepette karşınıza çıkacak olan indirim kuponu alanına kuponlarınızı girerek tamamlamış olacaksınız. 

 
Bu haber 4682 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum