Blog ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, "Kendi Blogunuzu Oluşturun: Tris Hussey tarafından Blog Oluşturmaya Başlamak İçin 6 Kolay Proje" harika bir kaynaktır. Yeni blog yazarı için harika. Deneyimli blogcu için, bahse girerim hala bir iki şey öğreneceksiniz. Ama gerçekten yeni başlayan ve belki de ara blogger'ı hedefliyor.

Gerçekten sevdiğim şey Hussey çok fazla ayrıntı ve bilgi sağlıyordu. Bu kitap, yeni oluşturduğum iki web sitesinde / blogda bana gerçekten yardımcı oldu ve bloglarıma video ve ses gibi bazı farklı şeyler eklemeye karar verirsem referans olarak kullanacağım.

Hussey WordPress'i tercih ettiğini ve kitabın WordPress hakkında diğer bloglama platformlarından daha fazla olduğunu kabul ediyor. Bununla birlikte, Blogger veya TypePad gibi diğerlerinden bahsediyor. Hussey, tüm farklı blog platformlarını denediğini ve WordPress'i tercih ettiğini ve önerdiğini söylüyor, bu nedenle bilgilerin çoğu bir blog oluşturmak için bu platforma atıfta bulunuyor, ancak başka bir kavram seçerseniz birçok kavram ve fikir işe yarayacak. Bu kitap hakkında sevdiğim başka bir şey, Hussey birçok kaynağı paylaşıyor ve birçoğu, yapmak istediğiniz şeylere yardımcı olmak için ücretsiz.

Kitabın nasıl kullanılacağı hakkında hızlı bir giriş var ve kısa bir blog geçmişi ve kendi blogunuzu nasıl başlatacağınız. İlk blog'unuzu kurmak ve ayarlamak için temel bir bölüm vardır. Bu çok basit ve acemi kurulum yoluyla yürüyor. Bir eklenti veya widget'ın ne olduğunu bilmiyor musunuz? Bu bölüm size anlatacaktır.

Üçüncü bölüm konuşma yazma ve konuşma üzerine odaklanırken, dördüncü bölüm topluluk oluşturma üzerine. Beşinci bölüm 6 projenin ilki. Altı tanesi: Kişisel bir blog oluşturmak; Bir iş blogu oluşturmak; Podcast blogu oluşturma; Video bloglama; Portföy blogu oluşturma; evrimiçi yaşam akışınızı oluşturma; ve blogunuzdan para kazanma konusunda bir bonus bölümü.

Word’de Denklemleri Nasıl özebilirsiniz? Word’de Denklemleri Nasıl özebilirsiniz?

Bu bölümlerde Hussey, blogunuzla yapmak isteyeceğiniz her şeyi yaparken size gerçekten yol gösteriyor. Temel bilgileri, aynı zamanda ses ve videonun nasıl kaydedileceğini, düzenleneceğini ve yayınlanacağını, ayrıca twitter, Cliqset ve tüm yayınlarınızı ve içeriğinizi bir araya getirmenin yollarını ele alıyor. Bilgi ve ayrıntı sağlanan miktar hoş bir sürpriz oldu. Bonus olan son bölüm muhtemelen en az miktarda bilgiye sahipti, ancak insanların bloglarıyla para kazanmanın temel yollarını ele aldı.

Bu kitabı isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum. blog oluşturmaya başlayın veya blog varlıklarını iyileştirmek isteyen veya blog'larını ses veya video ile bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için. Harika blog referansı.

Alain Burrese, JD, nasıl yaşayacağınızı, eyleme geçeceğinizi ve işlerinizi halletmeyi öğreten bir performans ve kişisel gelişim uzmanıdır Savaşçının Kenarı. Alain, askeri, savaş sanatını ve Asya deneyimlerini iş, hukuk ve çatışma çözme eğitimiyle denge, onur ve dürüstlükle güçlü bir yaşam biçiminde birleştirir. Harekete Geçmek ve Olağanüstü Sonuçlar Elde Etmek için Savaşçının Kenarını nasıl kullanacağını öğretir. Alain, Hard Knocks Okulundan Hard-Won Bilgelik, Hapsido Hoshinsul, Streetfighting Essentials, Hapkido Cane, Ortak Kilitleme Kilidi serisi ve çok sayıda makale ve incelemenin yazarıdır. Http://www.burrese.com ve http://www.aikiproductions.com