Katalog Tasarımı Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Katalog Tasarımı Yaparak Nasıl Para Kazanırım?
23 Şubat 2019 - 22:56 - Güncelleme: 03 Kasım 2019 - 23:59
Orta ve büyük ölçekli şirketlerin kataloglara ihtiyacı bulunmaktadır. Uzmanfoni.com’da bunun farkında olup sektörel ihtiyaça çözüm bulmaktadır. Bu kataloglar hem reel pazarda hem de online platformlarda gereklidir. Bu nedenle katalog tasarımcılığı adı verilen ayrı bir meslek alanı oluşmuştur.
 
 Ek olarak logo tasarımı yaparak para kazanmak da mümkündür. Genellikle logo ve katalog çalışmaları, aynı tasarımcılar tarafından yapılmaktadır. Genellikle online ve hazır programlar kullanılarak söz konusu tasarımlar yapılıyor.  Katalog Tasarımı Yapılarak Ne Kadar Para Kazanılır? 
 
 Söz konusu meslek geleceği olan ve getirisi bol görülen bir meslektir. Birlikte çalışılan firma ücreti belirlemektedir. Mağazalar, web siteler, edebiyat ve sanat dergileri katalog tasarımı yaptıran ana sektörler arasında gösteriliyor. 
 
Uzmanfoni’de hemen bir üye hesabı açtırabilir, katalog tasarımı kategorisinde ilan oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken siteye giriş yapmanız, ve üye girişi yaptıktan sonra sol altta bulunan satışa başla buttona tıklamınızdır. Böylece extra Para kazanabilirsiniz. Bununla ilgili bir sürü ücretsiz kaynak da bulunmaktadır. Detaylı olarak inceleyebilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Bu yüzden en güzeli vakit kaybetmeden sitemize üye olmanızdır.


 Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır? 
 
Katalog tasarımı sanatında birçok farklı teknik kullanılmaktadır. Bunların başında resim ve fotoğraf sanatı geliyor. Aynı zamanda her kataloğun bir başlığı ve yazıları da bulunuyor. Resimlerin ve fotoğrafların kurgulanması ile yazıların bir araya getirilmesi, bu mesleğin ana çalışma stillerini oluşturuyor. Broşür tasarımları için de aynı yol ve yöntem izlenmektedir. 
 
 Evde Çalışarak Katalog Tasarımı Yapmak 
 
 Bir diğer seçenek evde çalışarak katalog tasarımı yapmaktadır. Tamamen freelance çalışabilecek bir alandır. Deadline adı verilen bitiş tarihine kadar katalog tasarımları tamamlanmalı ve ilgili şirketlere iletilmelidir.
 
 Günümüzde birçok tasarımcı katalog alanındaki çalışmalarını home- Officelerin de ifade ediyor. Evden çalışmanın rahatlığı ve özgürlüğü bu çalışma sahasının en önemli avantajlarından biri olarak kabul edilmektedir.
 
Bu haber 1951 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum