Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen üyelerine kıyım

TÜrk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir Bakan Çelik'e Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Üyelerine Kıyım Yapıldığını ve bu durumun düzeltilmesi gerektiğini söyledi.

Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen üyelerine kıyım
21 Mart 2017 - 08:52 - Güncelleme: 21 Mart 2017 - 09:45

TÜrk Eğitim Sne Osmaniye Şube Başkanı Ahmet KANDEMİR Bakan Çelik'e Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Üyelerine Kıyım Yapıldığını ve bu durumun düzeltilmesi gerektiğini söyledi. 
Referandum çalışmaları kapsamında Osmaniye'de Sendika temsilcileriyle bir araya gelen Avrupa Birliği Bakanı Ömer ÇELİK'e Türk Eğiti mSen Osmaniye Şube başkanı Ahmet KANDEMİR kamuda Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen üyelerine kıyım yapıldığını ve bu durumun düzeltilmesi gerektiğini ifade etti. 

Avrupa Birliği Bakanı ve Baş müzakereci Ömer Çelik ve beraberindeki heyet geçtiğimiz hafta Osmaniye’de Sivil Toplum Kuruluşları temsilicileri ve sendika yetkilileri ile bir araya geldi. Sendika şube başkanlarının görüşlerini alan Çelik, gündemle ilgili sorulara da cevap verdi.

Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir söz alarak Bakan Ömer Çelik’e kamudaki sendikal kıyımdan bahsetti ve bu olumsuzlukların referanduma kadar düzeltilmesini talep etti.

İşte KANDEMİR'in o açıklamaları;

 
kaynak kamuajans
 
Bu haber 5043 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort