Ürdün, 10 Eylül'de genel seçimlere gidiyor Ürdün, 10 Eylül'de genel seçimlere gidiyor

EYT düzenlemesi sonrasında çok sayıda kişi emekli oldu. Ancak bu emeklilik hakkını kılpayı kaçıran ve çeşitli nedenlerle emekli olamayan yüz binlerce vatandaş ise son günlerde kamuoyunun gündemini meşgul eden kademeli emeklilik uygulamasını bekliyor. Ancak kademeli emeklilikle ilgili olumsuz açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan tarafından yapıldı. İşte detaylar:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, çalışanların merakla beklediği staj ve kademeli emeklilik hakkında basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruyu yanıtladı. Işıkhan, "Gündemimizde staj mağdurları ve kademeli emeklilikle ilgili bir çalışmamız yok" dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, AK Parti MYK'sının ardından "Kademeli emeklilik düzenlemesi yapılacak mı?" sorusuna yanıt verdi.

Işıkhan, milyonlarca çalışanın merakla beklediği staj ve kademeli emeklilik hakkında herhangi bir çalışmalarının olmadığını söyledi.

IŞIKHAN: "GÜNDEMİMİZDE YOK"

Bakan Vedat Işıkhan, "Gündemimizde staj mağdurları ve kademeli emeklilikle ilgili bir çalışmamız yok" ifadelerini kullandı.