Kocaeli'nin merkez ilçelerinden İzmit'te öğretmen darp edildi. Edinilen bilgi ve iddialara göre daha öne kızıyla ilgili bir taciz iddiası üzerine okula gelen veli ile oğlu, her yerde okul müdürünü aramaya başladı. Okulun sınıflarını da tek tek gezen veli ve oğlu, o sırada ders anlatan Abdullah K.'nın sınıfına da girince veliye yönelik olarak 'Bir sorun mu var? Kimi arıyorsunuz?' demesi üzerine velinin küfürlü muamelesine maruz kaldı.

DARP RAPORU ALDI
Velinin küfürlü sözleri üzerine dersine ara veren öğretmen Abdullah K., veliyi sakinleştirmek istedi. Ancak iyice sinirlenen öğretmen Abdullah K., veli ve yanındaki oğlu tarafından feci şekilde darp edildi. Daha sonra veli ve oğlu okuldan ayrılırken, öğretmen ise hastaneye gitti. Darp raporu da alan öğretmen Abdullah K., baba ve oğlu tarafından şikayetçi oldu.

PROTESTO EDECEKLER
Yaşanan darp olayının ardından sendikalar ve öğretmenler, darp edilen Abdullah K. 'ya destek için yarın bir araya geliyor. İzmit İnkılap Ortaokulu'nda yarın saat 12.00' de öğretmene şiddeti protesto edecek. Öğretmenler kendilerine yönelik şiddeti kınayacak.