İstanbul'un Göbeğinde İnanılmaz Ölüm

İstanbul Sarıyer’de bir bankanın önünde yaşanan feci olayda akaryakıt tankeri şoförü hayatını kaybetti. Şoför banka önünde aracı çalışır vaziyette bıraktı. Çalışır vaziyette bulunan aracın altına tamir için giren şoför, aracın şaftına kapıldı. Olay yerinde acı şekilde can verdi. İnanılmaz olaya şahitlik eden vatandaşlar yardıma koştu. Fakat vatandaşlar şoför kurtarmaya çalışsa da bu konuda başarılı olamadı.

İstanbul'un Göbeğinde İnanılmaz Ölüm
28 Kasım 2019 - 09:47 - Güncelleme: 28 Kasım 2019 - 09:50

Olay Saat 12.00’de Gerçekleşti

Korkunç olay, saat 12.00 sularında Sarıyer Ferahevler Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi’nde meydana geldi. Sertan Demirci cadde üzerinde bir bankanın üzerine tankeri park etti. 34 BON 185 plakalı aracı bankada işlem yapmak üzere park eden Demirci(34) bankamatikte işlem yaptı. Daha sonra akaryakıt tankerinin altına giren Demirci, burada tamir yapmak istedi. Aracın altına giren talihsiz adam şafta kolunu kaptırarak hayatını kaybetti.

Olaya Tanıklık Edenler Şaşkınlık İçinde
Banka görevlisi yaşanan olaya tanıklık etti. Can havliyle tankerin altında bağıran adama banka görevlisi yardım etmek istedi. Ancak çabasında başarılı olamadı. Olay üzerine vatandaşlar hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri yapılan ihbar ile birlikte hemen olay yerine geldi. Ekipler tarafından yapılan çalışma ile şafta sıkışan şoför bulunduğu yerden çıkarıldı. Hemen sağlık ekipleri tarafından gereken müdahaleler yapıldı ve Demirci hastaneye kaldırıldı. Fakat burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Demirci hayatını kaybetti.

Bu haber 525 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort