erkek protez saçthemeforest temaları

İstanbul Öğretmen Akademileri Ders Başında

2019-2020 eğitim öğretim yılı faaliyetleri İstanbul Öğretmen Akademilerinde başladı. Akademiler öğretmenlerin entelektüel birikimlerini artırmak amacı ile açılmıştı.

İstanbul Öğretmen Akademileri Ders Başında
14 Kasım 2019 - 23:02 - Güncelleme: 30 Kasım 2019 - 10:37

2019-2020 eğitim öğretim yılı faaliyetleri İstanbul Öğretmen Akademilerinde başladı. Akademiler öğretmenlerin entelektüel birikimlerini artırmak amacı ile açılmıştı. 2016 yılında açılan bu akademiler öğretmenlerin disiplinler arası bir yaklaşım ile desteklenmesini sağlıyor. Aynı zamanda bu çalışmada farklı alanların birikimleri ile desteklenmesi de sağlanıyor. İstanbul Öğretmen Akademileri kapsamında yıl boyunca bazı etkinlikler yer alıyor. Konser, gezi, toplantı ve panel ile çeşitli kurslar Akademide yer alan bazı faaliyetler oluyor.

Öğretmenler İle Önemli isimler Burada Buluşuyor
Toplamda 14 akademi ile İstanbul Öğretmen Akademisi başladı. Akademide sanattan astronomi ve uzay bilimlerine kadar geniş bir yelpaze bulunuyor. Eğitimde yeni yaklaşımlar ve aktör öğretmen akademilerinde yazarlar, şairler, sanatçılar ve eğitim uzmanları yer alacak. Bu ünlü isimler öğretmenler ile buluşacak. Bu akademiler ile hayata ve eğitime farklı bakış açısı için pencere açacak. İstanbul Öğretmen Akademilerinde bu güne kadar Erol Sayan, Göksel Baktagir, Beşir Ayvazoğlu, Melihat Gülses, Mahmut Erol Kılıç, Fatih Andı, Ahmet Güneştekin ve Enver Gülşen gibi isimler yer aldı. Bu isimler öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişiminde katkı sağladı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, dil eğitimi için açılan Lisans Akademi bünyesinde eğitime katıldı. Yazıcı öğretmenlerin kendilerini geliştirmeye açık olduğunu belirtti. Yazıcı; konferans, seminer, konser ve diğer etkinlikler ile öğretmenlerin çok yönlü geliştiklerini ifade etti.

Bu haber 882 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort