İstanbul'da 3 Milli Eğitim Müdürü görevden alındı

İstanbul'da 3 İlçe Milli Eğitim müdürü İl Milli Eğitim müdürü tarafından şok bir kararla görevden alındı.

24 Nisan 2017 - 18:19

İstanbul'da 3 Milli Eğitim Müdürü görevden alındı. Arnavutköy, Beylikdüzü ve Şile İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci tarafından görevden alındı.

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü- Yafes BAKIRCI Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü-Harun DİZEĞRİ Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü-Mehmet DAĞ görevden alınan isimler.

Görevden almaların İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ'nin tasarrufu olduğu beliritliyor.  Ömer Faruk YELKENCİ'nin başarılı çalışmaları ile bilinen isismleri görevden alma gerekçesinini ne olduğu ise bilinmiyor. 

Şok görevden almalar İstabul Milli Eğitim camiasını ise adeta şok etmiş durumda.  Yerlerine İstanbul'da görev yapan bazı ilçelerdeki okul müdürleri atandı.  Görevden almalar şok etkisi yaratırken, neden görevden alındıkları ise bilinmiyor.

Kulislerden gelen bilgiye göre; Maltepe, Adalar ve Kısa süre önce göreve mahkeme kararı ile dönene Sultanbeyli İlçe Milli EĞitim Müdürlerinini de görevden alınacakları iddia ediliyor.  Ajanskamu.net

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'den tutuklu öğretmenden ilginç savunma geldi
FETÖ'den tutuklu öğretmenden ilginç savunma geldi
İstanbul'da skandal olay: Yine serviste unuttular
İstanbul'da skandal olay: Yine serviste unuttular